تبلیغات

تخریب آیت الله در روز بانوی المپیک

تکه و پاره کردن یک جمله از یک سخنرانی دو ساعته یک مفسر قرآن و انتشار آن در روز قهرمانی یک بانوی افتخار آفرین در المپیک، بی شک هدفی جز تخریب  هدف دار و ترور شخصیت جناب آیت الله جوادی آملی  ندارد.

عکس نوشت منتشر شده امروز در فضای مجازی


نکته اول:
تخریب شخصیت ایشان الزاما از سوی دشمنان خارجی اسلام و ایران نیست.

چنانکه در داخل ایران، سیاست بازانی وجود دارند که تخریب و ترور شخصیت های غیر موافق خود را در دستور کار سیاست داخلی قرار داده اند.

دلیل آن نیز روشن است. عدم حمایت آیت الله جوادی آملی از سیاست های افراطی احمدی نژاد و نیز همراهی ایشان با سیاست های اعتدالی دولت یازدهم و نیز همراهی پیوسته ایشان در سال های انقلاب تاکنون از آیت الله هاشمی رفسنجانی، نشانه هایی است که افراطی ها و دلواپسان را علیه ایشان به اجماع می رساند.

نمونه های گذشته این تخریب ها را می توانید در سخنان تئوری پردازان جریان افراطی دنبال کنید. 

اینان تصمیم جدی دارند تا شخصیت اعتدالی آیت الله جوادی آملی را در چشم افکار عمومی تخریب کنند.هشیاری اهل رسانه باید در این بزنگاه های تخریبگرا، جلو کند تا بدانند این نوع تخریب ها و ترور شخصیت ها، بی شک از سوی یاران دلواپس و افراطی داخلی آن هم در آستانه انتخابات ریاست جمهوری معنا دار است.

نکته دوم:

جان کلام و اصل بیان مفسر فیلسوف در دو سال پیش چنین بوده است:

« کمال زن و فضیلت زن در مدال آوری نیست، کمال زن در مادر شدن است، در فرزند تربیت کردن است، کمال زن در حضور و اصلاح جامعه است... »

اهل تفسیر و اهل علم می دانند که کلمات این تفسیر، معنا دار است. جناب استاد جوادی آملی از تفسیر «کمال» و کلمه «فضیلت» در جایگاه زن سخن می گویند. ایشان در ادامه می گویند: یعنی اوج و انتهای انسان بودن زن . یعنی اوج برتری زن.

بسیار مشخص است که اوج انسان بودن یک زن، در مدال آوری نیست. چنانکه این سخن نیز نفی مدال آوری و ورزش قهرمانی هم نیست.

پس کسانی که پاره ای از سخنان دو سال پیش یک مفسر اعتدالگرای دین و فیلسوف مطرح را از کانتکست و محل گفتار آن خارج می کنند و در روز مدال آوری یک قهرمان المپیک، منتشر می کنند، یا دشمنان خارجی اسلام و انسانیت هستند، یا بی شک عوامل داخلی و خودی های افراطی هستند که هدفی جز تخریب و ترور شخصیت این فیلسوف اعتدال گرا برای کاربردهای انتخاباتی در افکار عمومی ندارند.

نکته سوم:

آنان که امروز برش تخریب گرانه ای از سخنان این فیلسوف علیه یک قهرمان ملی را منتشر کردند، حتما این پیام هقته گذشته ایشان در صفحه رسمی رسانه خود را هم دیده اند و می دانند که به چه دلیل ایشان را تخریب می کنند:

عکس نوشت منتشر شده رسمی در رسانه آیت الله جوادی املی

پس پرسیم که « تخریب آیت الله جوادی آملی؛ چرا؟ و به چه دلیل صورت می گیرد؟» و بیدار باشیم که افراطی های داخلی، از دشمنان خارجی اسلام و ایران بدترند.

رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جمع آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

هاب پرس 98 پلی