تبلیغات

احتمال صدور مجوز تبدیل وضعیت کارکنان قراردادی «تبصره 3»، وزارت بهداشت

95/05/29 - 16:07

شماره: 13950527000666

نسخه چاپيارسال به دوستان http://fna.ir/HHKU5Q کپی

آدرس مورد نظر کپی شد

سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به موضوع ارتقا مدرک تحصیلی کارکنان قراردادی تبصره 3 وزارت بهداشت، گفت:در زمان دولت گذشته، عده‌ای از این افراد تبدیل وضعیت شدند؛ ما نیز پیگیر این موضوع هستیم، اما اینکه مجوز لازم صادر شود، امر سختی است.

خبرگزاری فارس: احتمال صدور مجوز تبدیل وضعیت کارکنان قراردادی «تبصره 3»، وزارت بهداشت

ایرج حریرچی سخنگوی وزارت بهداشت در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان خبرگزاری فارس، در خصوص «نیروهای تبصره 3 و قراردادی وزارت بهداشت و بحث ارتقاء و تبدیل مدرک تحصیلی این افراد»، اظهار داشت:‌ واقعیت این است که این افراد زمانی برای کار مشخص در این وزارتخانه به کار گرفته شدند.

وی ادامه داد: برای نمونه به آنها گفتند ما نگهبان می‌خواهیم؛ در نتیجه فردی لیسانس رایانه و یا حقوق داشت و به دلیل اینکه فاقد شغل بوده است، به شغل نگهبانی مشغول می‌شود، حال آیا هیچ لیسانس رایانه‌ای می‌تواند نگهبان باشد و این کار عاقلانه است؟

حریرچی با اشاره به نیازهای نیروی انسانی در این وزارتخانه افزود: وزارت بهداشت متقاضی است که در جاهایی که نیاز دارد نیرو بگیرد؛ برای نمونه در روستایی پزشک عمومی لازم داریم، حال فردی دارای تخصص است، اما ما برای آن منطقه پزشک عمومی می‌خواهیم نه فوق‌لیسانس مامایی یا رشته‌های دیگر.

سخنگوی وزارت بهداشت تصریح کرد:‌ این کارکنان درخواست ارتقاء‌ دارند، عده‌ای لیسانس و فوق‌لیسانس مرتبط با رشته خود می‌گیرند و عده‌ای نیز مدرک غیرمرتبط؛ در نتیجه ما آنهایی را که مورد نیازمان است، جذب کرده و تمایل به انجام چنین کاری را داریم.

وی بیان داشت:‌ در زمان دولت محمود احمدی‌نژاد، شرایطی فراهم شد و عده‌ای از این افراد تبدیل وضعیت شدند؛ البته ما پیگیر این موضوع هستیم تا این کار انجام شود، اما اینکه مجوز لازم صادر شود امر سختی است.

انتهای پیام/

http://fna.ir/HHKU5Q

رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جمع آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

هاب پرس 98 پلی