تبلیغات

امام جمعه نایین:تلاش آمریکا برای لطمه زدن به توان دفاعی ایران راه بجایی نمی برد

به گزارش ایرنا،حجت الاسلام و المسلمین سید علی سجادی در خطبه های نماز جمعه این هفته در مسجد جامع نایین با اشاره به اینکه 31 مرداد روز صنعت دفاعی کشور است٬ گفت: کسانی که در این بخش کار می کنند، اقتدار ایران اسلامی را به نمایش می گذارند و امنیت ما را نیز تامین می کنند.
وی گفت:ما باید همیشه خود را برای رویارویی با دشمنان آماده کنیم و توان دفاعی خود را بالا ببریم.
وی گفت: هر کس باور کند آمریکایی ها دلسوز ما هستند، اشتباه می کند و نمونه آن بد عهدی ها آمریکایی ها با ایران و دیگر کشورهاست .
امام جمعه نایین با گرامیداشت یاد شهدای هفته دولت خاطرنشان کرد: شهیدان رجایی و باهنر با استقامت و با ولایت، مردمی و ساده زیست بودند که دولتمردان باید این دو نفر را الگوی خود قرار دهند
سجادی اظهار داشت: دولتمردان در این هفته عملکرد خود را در بخش های مختلف به اطلاع مردم برسانند.
وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در هفته دولت گفت: مقام معظم رهبری در فرمایش های خود بر استقلال اقتصادی کشورمان تاکید کردند.
امام جمعه نایین با بیان اینکه تنها راه نجات ایران، اقتصاد مقاومتی است، اضافه کرد: همه ما باید اقتصاد مقاومتی را در اولویت قرار دهیم تا به خودکفایی برسیم.
سجادی گفت: دولت یازدهم خدمات و البته ضعف هایی هم داشته که انتظار است با مدیریت جهادی برطرف شود.
وی بیان کرد: رکود، بیکاری، اشتغال و غیره مسائلی است که باید از سوی دولتمردان برطرف شود و مطمئنیم که دولتمردان برای رفع مشکلات تلاش می کنند.
وی با بیان اینکه کار عمرانی و اقتصادی با بودجه های دولتی میسر نیست، گفت: برای ایجاد تحول در شهرستان باید به سراغ سرمایه گذاران، شرکت های خصوصی و غیردولتی رفت که دعوت از سرمایه گذاران و شرکت های توانمند در شهرستان باید بیشتر مد نظر قرار گیرد.
امام جمعه نایین در ادامه، کشتار مردم بی دفاع یمن و بحرین را محکوم کرد و افزود: سازمان ملل در مقابل جنایات عربستان سکوت می کند در حالی که عربستان نوکر آمریکاست و دلارهای خود را به حلقوم استکبار جهانی می ریزد.
وی با بیان اینکه هرگز نمی توان به آمریکا اعتماد کرد، اظهار کرد: مراجع حقوق بشر باید از این مردم مظلوم و ستمدیده دفاع کند.
ت 6027/7136

انتهای پیام /*

رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جمع آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

هاب پرس 98 پلی