تبلیغات

امام جمعه خور و بیابانک: مبارزه با قاچاق کالا در دستور کار دولت قرار گیرد

به گزارش ایرنا،حجت الاسلام سید احمد مهدی نژاد در خطبه های نمازجمعه خور در مسجد النبی این شهر با انتقاد از بی توجهی برخی دستگاه ها در مبارزه با قاچاق کالا گفت: قاچاق یک عنصر بسیار مخرب در اقتصاد کشور است و عمل انقلابی برای امحای آن نیز امری است که ریشه های قرآنی دارد.
وی در ادامه به ارزش مقام زن در مکتب اسلام اشاره کرد و افزود:در آیین اسلام، زن موجودی با ارزش است ولی در سایر مکتب های غیراسلامی از زن بعنوان کالای شهواتی و بردگی یاد می شود.
وی افزود: زنانی که در مکتب اسلام رشد کرده اند زینب وار با ایمان و اعتقاد راسخ در برابر ناملایمات ایستادگی می کنند.
خطیب جمعه خور و بیابانک افزود: زنان می توانند بر اساس آموزه های دینی و مکتب عاشورای حسینی فرزندانی را تربیت کنند که در مقابل دشمن پیروز و سربلند باشند.
مهدی نژاد به روز جهانی مساجد نیز اشاره کرد و گفت: باید با برنامه ریزی، جوانان را به سمت مساجد جذب کنیم.
وی با بیان اینکه مساجد پایگاه ارتباط با خدا و تصمیم گیری برای اسلام است، افزود: در زمان پیروزی انقلاب اسلامی، بیشترین فعالیت ها در مساجد صورت می گرفت.
مهدی نژاد همچنین با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر افزود: شهیدان رجایی و باهنر با ساده زیستی و ولایتمداری و خدمت رسانی به مردم همیشه الگو بودند.
وی افزود: مسوولان در هفته دولت، عملکرد دستگاه های اجرایی و خدماتی را به اطلاع مردم برسانند.
وی در بخش دیگر سخنانش با بیان اینکه رژیم جعلی و فاسد صهیونیستی روز به روز رو بسوی استیصال می رود، اضافه کرد: فلسطینیان و جبهه مقاومت نیت کرده اند تا آزادی کامل مسجدالاقصی و اقامه نماز توسط ولی امر مسلمین جهان از قیام خود دست برندارند و هرگز عقب نشینی نکنند.
ت 7136/ 6027

انتهای پیام /*

رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جمع آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

هاب پرس 98 پلی