تبلیغات

تصادف رانندگی در سرپل ذهاب یک کشته و سه زخمی برجا گذاشت

حسن عزیزی جمعه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، زمان وقوع این حادثه را ساعت 17 عصر امروز ذکر کرد و افزود: علت وقوع این حادثه رانندگی توسط کارشناسان در دست بررسی است.
وی اظهار داشت: بلافاصله پس از وقوع این تصادف رانندگی نیروهای امدادی و راهداری به همراه ماموران انتظامی در محل حادثه حضور یافتند و نسبت به بازگشایی مسیر و انتقال مصدومان به بیمارستان شهدای سرپل ذهاب اقدام کردند.
وی بیان کرد: وضعیت جسمانی دو تن از مصدومان این حادثه رانندگی وخیم گزارش شده است که با تمهیدات صورت گرفته مجروحان به یکی از مراکز درمانی استان کرمانشاه اعزام شدند.
مسوول فوریت های پزشکی سرپل ذهاب اضافه کرد که به علت شدت برخورد بین دو دستگاه خودروی سواری، خودروی سواری پژو 206 دچار آتش سوزی شد که بلافاصله با کمک نیروهای مردمی حاضر در محل حادثه و نیروهای امدادی، این آتش سوزی مهار شد.
عزیزی، از رانندگان وسائط نقلیه تا با رعایت کامل قوانین راهنمایی و رانندگی، سفری امن و ایمن را برای خود و دیگر هموطنانمان رقم بزنند.
شهرستان سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه با بیش از 90 هزار تن جمعیت و 48 کیلومتر مرز مشترک با عراق، 310 کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد.
7079/7399/8066

انتهای پیام /*

رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جمع آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

هاب پرس 98 پلی