تبلیغات

پروانه نمایش 3 فیلم در شبکه نمایش خانگی صادر شد

به گزارش روز دوشنبه گروه فرهنگی ایرنا از روابط عمومی سازمان سینمایی، در جلسه 24 مرداد شورای پروانه نمایش خانگی با حضور اکثریت اعضا، با عرضه فیلم های «قربانی» و «فقط شاگرد اول» هر دو به تهیه کنندگی داوود قچاق و کارگردانی آزاده قچاق و قسمت 12 سریال «آسپرین» به تهیه کنندگی و کارگردانی فرهاد نجفی موافقت شد.
همچنین در این جلسه 7 عنوان فیلم خارجی و 2 عنوان فیلم مستند و آموزشی نیز برای عرضه در شبکه نمایش خانگی پروانه نمایش گرفتند.
سریال معمایی و جنایی آسپرین به نویسندگی سمیه تاجیک، حمید سلیم و وحید حسن زاده با بازی روناک یونسی، سحر قریشی، همایون ارشادی، شقایق فراهانی و افشین نخعی و ...به نویسندگی و کارگردانی احمد نجفی در حال ساخت است و تاکنون 11 قسمت از آن توزیع شده است.
این سریال درمورد تیمی چهار نفره از نخبه های علم روانشناسی است که مخفیانه ای پروژه ای تحقیقاتی به نام آسپرین را درباره بیماران مبتلا به فراموشی پیگیری می کنند. اما نتایج تحقیقات چیزی نیست که آنها انتظارش را می کشند. سال ها بعد یکی از پزشکان به نام صبوری به تنهایی پروسه تحقیقاتی را ادامه می دهد اما با شکست روبرو می شود. همه چیز آشفته می شود، به ویژه وقتی نیما مردی که در این آزمایش ها دچار آسیب های فراوانی شده، در صدد کشف گذشته خود بر می آید...
فراهنگ**9157**1027

انتهای پیام /*

رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جمع آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

هاب پرس 98 پلی