تبلیغات

تصویرهای تازه منتشرشده، کنسول پلی‌استیشن 4 اسلیم را نشان می‌دهد

PS4.0

همان‌طور که می‌دانید، شرکت سونی بر روی کنسول پلی‌استیشن 4 نئو مشغول به کار است و شرکت مایکروسافت نیز پروژه Scorpio را توسعه می‌دهد. با این‌حال، مایکروسافت، کنسول ایکس‌باکس وان اسلیم را به ‌عنوان نسخه به‌روزشده کنسول ایکس‌باکس وان، عرضه کرده است و چندان جای تعجب ندارد که شرکت سونی نیز، بر روی مدل اسلیم کنسول نسل هشتمی خود مشغول به کار باشد. تا به‌حال از کنسول پلی‌استیشن 4 اسلیم شایعات چندانی منتشر نشده بود و بیش‌تر در گمانه‌زنی‌های مختلف به کنسول پلی‌استیشن 4 نئو پرداخته شده است. با این‌حال، به‌تازگی تعدادی تصویر از این کنسول منتشر شده است که پلی‌استیشن 4 اسلیم را نشان می‌دهد. برای جزئیات بیشتر در ادامه مطلب با ترنجی، همراه باشید.

همان‌طور که مشاهده می‌شود، پلی‌استیشن 4 اسلیم در مقایسه با مدل استاندارد پلی‌استیشن 4 کوچک‌تر شده است و با توجه به نام‌گذاری آن، این موضوع انتظار می‌رفت. با این‌حال، تصاویر منتشر شده، اطلاعات چندانی را در رابطه با کنسول پلی‌استیشن 4 اسلیم در اختیارمان قرار نمی‌دهد؛ آیا این کنسول با مشخصات سخت‌افزاری نزدیک به کنسول پلی‌استیشن 4 عرضه خواهد شد و تنها در مقایسه با مدل استاندارد کنسول نسل هشتمی سونی، کوچک‌تر است؟ آیا شرکت سونی، پلی‌استیشن 4 اسلیم را با سیاستی مشابه به سیاست اتخاذ‌ شده برای کنسول ایکس‌باکس وان S توسط مایکروسافت، عرضه می‎کند؟ در حال‌حاضر و تا زمان معرفی رسمی پلی‌استیشن 4 اسلیم توسط شرکت سونی، پاسخ این سوالات چندان مشخص نیست!

unnamed.0

پیش‌تر در ترنجی خواندید که پلی‌استیشن 4 نئو در اواسط شهریور به‌صورت رسمی، معرفی خواهد شد.  شرکت سونی، دعوت‌نامه‌های مربوط به رویداد پلی‌استیشن را که در  7 سپتامبر (چهارشنبه، 17 شهریور) برگزار می‌شود، فرستاده است. با این‌حال، شرکت سونی، مشخص نکرده است که در رویداد پلی‌استیشن در ماه سپتامبر، کنسول پلی‌استیشن 4 نئو را ارائه می‌دهد یا خیر!

انتظار می‌رود که پلی‌استیشن 4 اسلیم به همراه پلی‌استیشن 4 نئو در این مراسم معرفی شود. پلی‌استیشن 4 اسلیم با هدف رقابت با کنسول ایکس‌باکس وان S مایکروسافت، عرضه می‌شود و قیمت فاش‌شده برای آن، 300 دلار است. گفته می‌شود که نسخه اسلیم کنسول بازی پلی‌استیشن 4 سونی با استاندارد ساخت بالاتری در مقایسه با نسخه اصلی این کنسول، ارائه خواهد شد.

unnamed__1_.0

با این‌‎حال، در صورتی‌که کنسول پلی‌استیشن 4 سونی را خریداری کرده‌اید یا تمایلی به انتظار برای عرضه پلی‌استیشن 4 نئو و پلی‌استیشن 4 اسلیم در بازار ندارید، چندان نباید نگران باشید زیرا شرکت سونی، پیش‌تر اعلام کرد که عرضه پلی‌استیشن 4 نئو سونی، طول عمر پلی‌استیشن 4 را کوتاه نمی‌کند. شوهی یوشیدا، مدیر جهانی استودیوهای سرگرمی سونی در این‌باره فاش کرده است که کنسول پلی‌استیشن 4 نئو به‌عنوان مدلی از خانواده پلی‌استیشن 4 ارائه خواهد شد و بنابراین، طول عمر مدل استاندارد کنسول نسل هشتمی با عرضه کنسول‌های میان‌نسلی، کم نمی‌شود.

theverge

لینک کوتاه

Closeبرای امتیاز دهی به این مطلب، لطفا وارد شوید: برای ورود کلیک کنید

[embedded content] [embedded content]

رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جمع آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

هاب پرس 98 پلی