تبلیغات

انهدام باند قاچاق موادمخدر در بم

فرمانده انتظامی استان سمنان از انهدام یک باند قاچاق موادمخدر توسط پلیس سمنان در بم خبر داد و گفت: عملیات مشترک و منسجم پلیس کرمان و سمنان، انهدام یک باند قاچاق موادمخدر و کشف محموله 151 کیلویی تریاک را در شهرستان بم رقم زد.

به گزارش ایسنا و به نقل از معاونت اجتماعی نیروی انتظامی استان، روح الامین قاسمی در تشریح جزئیات این عملیات اظهار کرد: بهره‌گیری از شگردهای خاص و فناوری های نوین اطلاعاتی از سوی ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر، انهدام یک باند قاچاق را به دنبال داشت.

وی ادامه داد: با پیگیری های صورت گرفته، سرنخ های چگونگی انتقال یک محموله موادمخدر از سوی اعضای این باند به دست آمد و پس از هماهنگی با پلیس کرمان، بامداد امروز، عملیات ضربتی ماموران در شهرستان بم به اجرا درآمد. در این عملیات، هر سه سوداگر مرگ، دستگیر و محموله 151 کیلویی تریاک که در یک دستگاه کامیون جاساز بود کشف شد.

این مسئول انتظامی همچنین از کشف یک دستگاه سواری پژو از اعضای باند خبرداد و افزود: این محموله از شرق کشور به قصد توزیع در تهران بارگیری شده بود که با اقدام به موقع پلیس، قاچاقچیان ناکام ماندند.

فرمانده انتظامی استان سمنان بر استمرار و تشدید برخورد با سوداگران مرگ تاکیدکرد و با قدردانی از همراهی و تعامل موثر پلیس دیگر استان های کشور اظهار کرد: علاوه بر همکاری های درون سازمانی در بدنه ناجا، عموم مردم و تمام دستگاه ها باید به سهم و نقش خود در ریشه کنی این بلای خانمانسوز عمل کنند.
انتهای پیام

رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جمع آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

هاب پرس 98 پلی