تبلیغات

رادیو قرآن فهرست جلسات قرآنی کشور را منتشر کرد

به گزارش روز یکشنبه گروه فرهنگی ایرنا، رادیو قرآن، نسخه به روز شده فهرست معرفی جلسات قرآنی در استان های سراسر کشور به همراه نشانی، موضوع و زمان برگزاری جلسه برای بهره مندی خانواده ها را منتشر کرد.
بر اساس این گزارش مدتی است جمع کثیری از مخاطبان رادیو قرآن در تماس های خود از نبود بانک مشخصی برای اعلام زمان و محل برگزاری جلسات قرآنی در استان های مختلف کشور اطلاع می دادند و به همین نسبت درخواست های فراوانی برای اعلام فهرستی از این جلسات در اقصی نقاط کشور مطرح شده بود.
شبکه رادیویی قرآن پیشتر و در ماه مبارک رمضان، بنابر همین درخواست های فراوان مردمی و اعلام نیاز وارد شده برای معرفی جلسات قرآنی که با حضور استادان قرآن کریم تشکیل می شوند، فهرست اولیه این جلسات در سراسر کشور را منتشر کرده بود.
در ادامه این روند و شکل گیری یک بانک اولیه از اطلاعات جلسات قرآنی، رادیو قرآن در اقدام دوم ضمن تماس با جمعی از استادان قرآن کریم در استان های کشور، نسبت به تشکیل جلسه قرآن آنان در شهرهای مختلف کسب اطلاع کرده و مجموعه این اطلاعات را به همراه نام استاد، محل برگزاری، ساعت و روز تشکیل و موضوع جلسه در قالب یک فهرست به تفکیک استان تهیه و تنظیم کرده که علاقه مندان می توانند برای دریافت این فهرست به سایت رادیو قران مراجعه کنند.
فراهنگ**1003**1027

انتهای پیام /*

رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جمع آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

هاب پرس 98 پلی