تبلیغات

آرسنال 4 –2 میلان؛ خاطره بازی در امیریتس!

کد خبر: 1355088/42  زمان: 20:33  1395/06/13  بازدید: 8,795
امروز عصر، اسطورهای میلان و آرسنال در قالب دیداری خیریه در لندن به مصاف هم رفتند که این بازی در نهایت با برتری 2-4 توپچی ها به پایان رسید.

به گزارش "ورزش سه"، ونگر هدایت آرسنال و کاپلو هدایت میلان را بر عهده داشتند. آرسنال موفق در دقیقه 25 و روی همکاری امانوئل پتی و نوانکو کانو، گل اول بازی را توسط مهاجم نیجریه ای به ثمر برساند. اما در دقیقه 37، روی یک رفت و برگشت روی دروازه دیوید سیمن، کریستین ویری موفق شد گل تساوی را برای میلان به ثمر برساند.

 

 

 

 

 

مارک اوورمارس، ستاره سابق و هلندی آرسنال نیز در جریان بازی دچار مصدومیت شد و زمین مسابقه را ترک کرد.  در دقیقه 70، باز هم نوانکو کانو موفق شد روی پاس روبرت پیرس برای توپچی های لندن گلزنی کند.

 

 

 

 

در دقیقه 80، کانو سومین گل خود را به ثمر رساند و از روی نقطه پنالتی، دروازه نیلسون دیدا را گشود. هر چقدر از زمان بازی می گذشت، دو تیم کمتر این دیدار را جدی می گرفتند و بر گلها افزوده می شد. در دقیقه 85، رابرت پیرس توانست روی همکاری با لیونبرگ، چهرمین گل آرسنال را وارد دروازه میلان کند.

 

 

 

 

 

در دقیقه 90، ویری موفق شد یکی از گل ها را جبران کرده تا در نهایت این بازی زیبا که با تجدید خاطرات اهالی فوتبال همراه بود، با نتیجه 2-4 به سود آرسنال به پایان برسد.]]>

{{Name}} {{Body}}

نگاشته شده در {{CreationDate}}پاسخ پسنديدن [{{PositivePoint}}] مخالفت [{{NegativePoint}}]

{{#Childs}} {{/Childs}}

رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جمع آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

هاب پرس 98 پلی