تبلیغات

استقلال و عجیب‌ترین جابه‌جایی ممکن

به گزارش افکارنیوز،

 سوال اساسی این است که از نظر سبک انتخاب، چه فرقی بین منصوریان و فرهاد مجیدی هست؟ هر دو ایرانی و جوان هستند و از عنصر محبوبیت سود می‌برند. اگر قرار به عدم استفاده از مربیان خارجی یا باتجربه باشد که منصوریان هم با همین استراتژی انتخاب شده و الان دارد کارش را می‌کند.

در این صورت چه توجیهی برای انتخاب فرهاد مجیدی می‌تواند وجود داشته باشد؟ تازه منصوریان چند سالی را سرمربیگری کرده و در میادین داخلی و بین‌المللی تجربه اندوخته، اما فرهاد مجیدی با چه پشتوانه‌ای قرار است کارش را روی نیمکت داغ و سوزاننده استقلال شروع کند؟

تجربه منصوریان به خوبی نشان داد محبوبیت هم نمی‌تواند برگ برنده قابل توجهی برای حضور در پرسپولیس یا استقلال باشد؛ چه اینکه سرمربی پیشین نفت با استقبال گسترده و کم‌سابقه هواداران روی نیمکت آبی‌ها نشست، اما حالا بخش زیادی از پایگاه اجتماعی‌اش را از دست داده و ناکامی احتمالی در داربی هم کار او را سخت‌تر می‌کند. شاید الان خیلی‌ها فکر می‌کنند حضور در استقلال برای منصوریان زود بود. در این صورت می‌شود نگران فرهاد مجیدی هم بود که اگر در برابر جو موجود شل شود و جای منصوریان را بگیرد، چند ماه بعد نوبت او برسد که به چنین نتیجه‌ای دست پیدا کند!

رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جمع آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

هاب پرس 98 پلی