تبلیغات

سخنرانی ترامپ در دیترویت با اعتراض سیاهپوستان روبرو شد

به گزارش ایرنا از رسانه های آمریکا، ترامپ که پیش از این با مواضع خود ضد اقلیت ها از جمله لاتین تبارها خشم آنها را بر انگیخته است، این بار در سخنان خود خواستار یک برنامه جدید حقوق مدنی برای پشتیبانی از آمریکایی های آفریقایی تبار شد.
اما در طول سخنرانی او، ده ها معترض در خارج کلیسا تجمع کرده و فریاد زدند «بدون عدالت آرامش نخواهد بود» ؛ ترامپ قول داد که دیترویت شهری که به تازگی از ورطه ورشکستگی نجات یافته است، به یک قطب اقتصادی جهان تبدیل شود و شرکت های خارجی را به سمت این شهر جذب کند.
ستاد انتخاباتی ترامپ اعلام کرد که او به طور جداگانه با حدود یکصد تن از رهبران جامعه و کلیسا ملاقات کرده است که این ظاهرا تازه ترین تلاش وی برای دور کردن رای دهندگان اقلیت ها از هیلاری کلینتون رقیب دموکرات خود است.
تندروی ترامپ علیه مهاجران بویژه لاتین تبارها و مکزیکی ها باعث شده بود تا بسیاری از آنها به او پشت کنند و قید رای دادن به این نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را بزنند؛ نظر سنجی ها نشان می دهد که ترامپ مقبولیت چندانی در بین اقلیت ها ندارد.
وی در سخنرانی 10 دقیقه ای خود همچنین قول داد که آمریکا را به یک کشور سعادتمند و کامیات برای همه آمریکایی ها تبدیل کند.
یکی از اهالی دیترویت هنگام ورود به کلیسا اظهارات ترامپ علیه مکزیکی ها و مسلمانان را نفرت انگیز خواند و گفت: «به عقیده من آمدن ترامپ به دیترویت یک شوخی است. من شرمسارم که کشیش از ترامپ برای این سخنرانی دعوت کرده است. به عقیده من، وی از پشت به همه خنجر زده است.»
شبک**1403**1021

انتهای پیام /*

رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جمع آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

هاب پرس 98 پلی