تبلیغات

برق همه مشترکان آمل وصل شد

کد خبر: ۳۸۱۶۶۶

۲۱۴  بازدید

خبرگزاری ایرنا: رئیس اداره توزیع برق آمل گفت که با تلاش شبانه روزی ماموران این اداره خرابی های ناشی از وقوع تندباد شدید بامداد جمعه به تاسیسات توزیع و انتقال این اداره بازسازی و برق همه مشترکان شهری و روستایی وصل شده است.

محمدمهدی گرائیلی افرا شنبه شب پس از پایان عملیات گروههای فنی اعزامی به مناطق توفان زده شهرستان در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : هم تنها برق روستای ' الله کاج ' در بخش دابودشت وصل نشده که علت آن ضرورت انتقال تیرهای برق از وسط شالیزارهای دوباره کشت شده کشاورزان است.

وی ادامه داد : به همین دلیل کار متوقف شده تا صبح یکشنبه پس از رفع مشکل عملیات از سر گرفته شود و به طور قطع تا عصر فردا برق این روستا هم وصل می شود .


گرائیلی گفت : امروز شنبه 60 اکیپ فعال از آمل ، دیگر شهرستان های مازندران و همچنین استان تهران در مناطق توفان زده مشغول فعالیت بودند و موفق شدند پست های فوق توزیع و شبکه های توزیع را ترمیم کنند ، تیرهای شکسته را برداشته و تیرهای جدید به جای آنها بکارند و در یک ماموریت و بسیج همگانی در کمتر از 14 ساعت روشنایی را به خانه های شهروندان خسارت دیده برگردانند.


وی افزود : در پی طوفان بامداد جمعه و آذرخش و بارندگی رگباری ، به 2 ایستگاه پست فوق توزیع ، 120 اصله پایه فشار قوی و ضعیف و دهها ترانس و همچنین ده ها اصله تیر برق در مناطق شهری و رستایی شهرستان خسارت جدی وارد شد.


رئیس اداره توزیع برق آمل میزان خسارت وارده به تاسیسات برقی شهرستان را بیش از 14 میلیارد ریال برآوردکرد.


وی یادآورشد: با پایان یافتن بخش زیادی از مشکلات خاموشی ها در شهرستان ، اکیپ های فعال برق فردا یکشنبه در نوبت کاری به قائمشهر عزیمت می کنند تا مشکلات تاسیسات برقی آن شهرستان را نیز برطرف کنند.

**تشییع پیکرسیم بان آملی


همچنین پیکر ' مجید قلی زاده ' سیمبان اداره توزیع برق آمل که عصر جمعه بر اثر برق گرفتگی در حین ماموریت ترمیم خرابی های ناشی از طوفان در بخش دابودشت جان باخت ، عصر شنبه با حضور رئیس شرکت توانیر کشور در آمل تشییع و به زادگاهش روستای ' نظام آباد ' منتقل و به خاک سپرده شد.


شهرستان آمل در استان مازندران حدود 400 هزار نفر جمعیت دارد.

رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جمع آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

هاب پرس 98 پلی