تبلیغات

با اولین نمرات Gravity Rush 2 همراه باشید (80)

عنوان Gravity Rush 2 که یک بازی در سبک اکشن حساب می‌شود تا ده روز آینده به صورت انحصاری برای PS4 منتشر خواهد شد، از شما دعوت می‌کنیم با اولین نمرات این عنوان همراه باشید...

Destructoid: 95

اوه! این سری هنوز هم فوق‌العاده است، و همچنین دارای یک سیستم Draw Distance عالی‌است. برای من خیلی لذت بخش است که در حین حرکت در آسمان قادر به مشاهده مناطق دوردست باشم.

GamesBeat: 90

USgamer: 90

Gravity Rush 2 عنوانی عالی است، نعمتی برای چشم‌ها، گوش‌ها و احساسات شما. با صحنات سینماتیک عالی و موسیقی بینظیر و البته طراحی مرحله و داستان‌پردازی بسیار خوب؛ این عنوان را از دست ندهید!

TheSixthAxis: 90

Gamespot: 90

Digitally Downloaded: 90

Gravity Rush 2 را می‌توان یکی از بهترین عناوین انحصاری سونی در سال جاری دانست، حتی اگر از نسخه اول راضی نبودید، این نسخه را امتحان کنید.

The Games Machine: 88 

Everyeye.it: 85

Areajugones: 85

IGN: 84

Gravity Rush 2 توانست با گیم‌پلی بینظیر، داستان و مراحل فرعی زیبای خود من‌ را محو خودش کند. حتی بعد از چهل ساعت تجربه بازی نمی‌توانستم کنترلر را زمین بگذارم و هم‌اکنون نیز نمی‌توانم صبر کنم تا دوباره وارد بازی شوم و تمامی مراحل فرعی را به پایان برسانم.

Hobby Consolas: 82

Multiplayer.it: 80

Metro GameCentral: 80 

درست به خوبی بازی اول سری، ولی این بار با سیستم مبارزه ارتقا یافته و پیشرفت‌هایی که دست به دست هم داده‌اند تا یک عنوان لذت‌بخش را خلق کنند.

Attack of the Fanboy: 80

Eurogamer Italy: 80

Playstation Universe: 75

The Jimquisition: 75

Polygon:75

بازی تا حدی لذت بخش بود که حتی پس‌ از پایان داستان اصلی نتوانستم دست از بازی کردن آن بکشم. گرچه یک سری مشکلات همانند زاویه دوربین افتضاح می‌تواند اعصاب شما را حین تجربه بازی به هم بریزد، اما باز هم تجربه این عنوان لذت‌بخش است.

Game Informer: 75

CGMagazine: 75

Hardcore Gamer: 70

Push Square: 70

با وجود تمام مشکلات موجود در بازی و تغییر نه چندان آن نسبت به نسخه قبلی، باز هم تجربه این عنوان تا حدودی لذت‌بخش است.

Time: 60

GamesRadar+: 60

Gravity Rush 2 پتانسیل بالایی برای تبدیل شدن به یک بازی خوب داشت، اما موجب شرم است که طراحی مرحله ضعیف و سیستم کنترل نامناسب بازی را تا حد زیادی پایین می‌آورند.

 

رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جمع آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

هاب پرس 98 پلی