تبلیغات

جلسه شورای پیشگیری از وقوع جرم شهرستان عجب شیر برگزار شد

خبرگزاری میزان- جلسه شورای پیشگیری از وقوع جرم شهرستان عجب شیر با موضوع «بررسی قانون پیش فروش ساختمان و توجیه وظایف نهادها و دستگاه‌های ذیربط در این قانون» برگزار شد.

به گزارش گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، به نقل از روابط عمومی دادگستری استان آذربایجان شرقی، جلسه شورای پیشگیری از وقوع جرم شهرستان عجب شیر با موضوع «بررسی قانون پیش فروش ساختمان و توجیه وظایف نهادها و دستگاههای ذیربط در این قانون» برگزار شد.

در ابتدای این جلسه که در سالن اجتماعات دادگستری عجب شیر برگزار گردید، رئیس دادگستری شهرستان عجب شیر ضمن عرض تسلیت سالروز وفات حضرت فاطمه معصومه (س) و درگذشت یار دیرین امام و انقلاب آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت: مطابق قانون پیش فروش ساختمان، هیچ انبوه سازی قبل از انجام ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی کار و قبل از اتمام پی حق هیچ گونه انتشار آگهی پیش فروش را ندارد.

در ادامه جلسه معاون فرماندار، شهردار، رؤسای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی، ثبت اسناد، راه، مسکن و شهرسازی  و نماینده مهندسین و مشاورین املاک، اقدامات انجام شده در راستای اجرای قانون مذکور و پیشنهادات خود را در این مورد ارائه کردند.

لازم به ذکر است در این جلسه، بروشوری حاوی متن قانون پیش فروش ساختمان، نمونه شناسنامه فنی ساختمان، فرم معرفی به دفترخانه از سوی بنگاه‎های املاک و جدول وظایف نهادهای ذیربط در اختیار حاضرین قرار گرفت.

انتهای پیام/


رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جمع آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

هاب پرس 98 پلی