تبلیغات

فیلم شهرام حقیقت دوست در جشنواره فجر

کد خبر: ۴۵۹۶۴۶

۶۵۲  بازدید

شهرام حقیقت دوست که آخرین بار سال ۹۲ فیلم «هیلانه» به کارگردانی شهرام مسلخی را در سینما و سریال «جاده قدیم» را در تلویزیون داشت، این روزها در سه فیلم ایفای نقش کرده است.

روزنامه بانی فیلم: شهرام حقیقت دوست که آخرین بار سال ۹۲ فیلم «هیلانه» به کارگردانی شهرام مسلخی را در سینما و سریال «جاده قدیم» را در تلویزیون داشت، این روزها در سه فیلم ایفای نقش کرده است. او درباره آخرین فعالیت های هنری خود به ما گفت: «در حال حاضر مشغول اجرای تیاتر سعدی هستم که نقش یک پیرمرد مازندرانی را دارم و تا آخر ماه اجرای آن ادامه دارد. یک پروژه سینمایی به کارگردانی محمدعلی باشه آهنگر دارم که به تازگی قرارداد بسته ام اما هنوز کارم در آن شروع نشده است. فیلم«زرد» به کارگردانی مصطفی تقی زاده و فیلم«لابی» به کارگردانی محمد پرویزی و فیلم« زیرسقف دودی» را برای پوران درخشنده کار کرده ام.»

شهرام حقیقت دوست: «زیرسقف دودی» را در جشنواره امسال دارم

«زرد» نخستین ساخته سینمایی مصطفی تقی زاده به عنوان کارگردان و نویسنده کار است و یک اثر در ژانر اجتماعی محسوب می شود و  فیلم در فضای شهری تولید شده است. در این فیلم علاوه بر حقیقت دوست، بهرام رادان، ساره بیات، مهرداد صدیقیان، بهاره کیان افشار و…. بازی کرده اند. فیلم «لابی» به کارگردانی محمد پرویزی نیز روایت آدم‌هایی است که آمده‌اند چند صباحی بمانند و بروند، گاهی از کنار هم بی تفاوت می‌گذرند، گاهی می‌مانند و هر مسافر قصه‌ای دارد. شهاب حسینی، مصطفی زمانی، ساره بیات و… از جمله بازیگران این فیلم هستند. فیلم «زیر سقف دودی» به کارگردانی پوران درخشنده به سبک فیلم های همیشگی این کارگردان مضمونی اجتماعی دارد و موضوع آن درباره طلاق عاطفی است. مریلا زارعی، آزیتا حاجیان، فرهاد اصلانی، هوشنگ توکلی و… از جمله بازیگران این فیلم هستند.

رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جمع آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

هاب پرس 98 پلی