تبلیغات

سازمان استاندارد: رنو ساندرو شاسی بلند، استاندارد ندارد / جوابیه سایپا

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : تولید انبوه رنو ساندرو شاسی بلند در حالی قرار است روز سه شنبه هفته جاری آغاز شود که به گفته معاون رئیس سازمان استاندارد، این خودرو فاقد مجوزهای سازمان استاندارد است و تاکنون تأییدیه‌ای برای تولید آن صادر نشده است.

وحید مرندی مقدم در گفت و گو با فارس اظهار داشت: شرکت پارس خودرو مدارکی برای دریافت مجوز سازمان استاندارد به ما ارائه نکرده و تاکنون تأییدیه‌ای برای این خودرو صادر نشده است.

وی تصریح کرد: پارس خودرو باید مدارک مربوط به رنو ساندرو شاسی بلند را به سازمان استاندارد ارائه کند تا مورد بررسی قرار دهیم.

به گزارش فارس، سایپا اعلام کرده که در هفته جاری ساندرو استپ وی رونمایی و تولید انبوه آن آغاز خواهد شد.

جوابیه سایپا:

معاون مهندسی شرکت پارس خودرو گفت: خودروی رنو ساندرو استپ وی مجوزهای لازم را از سازمان ملی استاندارد و وزارت صنعت، معدن و تجارت داد.

شهریار طهماسبی - معاون مهندسی شرکت پارس خودرو - در گفت‌وگو با ایسنا اظهار  کرد: خودروی رنو ساندرو در مدل جدیدش که StepWay نام دارد نیز توانسته استاندارهای لازم برای تولید را کسب کند.

وی ادامه داد: خودروی استپ وی از پیشرانه K4m مورد استفاده در ساندرو معمولی بهره می برد که ١٠٥ اسب بخار قدرت تولید می کند.

معاون مهندسی شرکت پارس خودرو تاکید کرد: این خودرو در آینده نزدیک به فروش خواهد رسید و پیش بینی می شود همچون ساندرو با استقبال خوبی از سوی بازار مواجه شود.

رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جمع آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

هاب پرس 98 پلی