تبلیغات

در مصاحبه با موندودپورتیوو/ تمجید ویژه مدافع جدید بارسلونا از پیکه

کد خبر: 1355279/29  زمان: 17:10  1395/06/14  بازدید: 422

در مصاحبه با موندودپورتیوو


ساموئل اومتیتی، مدافع فرانسوی جدید بارسلونا است که همین تابستان از لیون به جمع آبی اناری ها اضافه شد.

 

به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا پس از جدایی مارک بارترا نیاز به جذب یک مدافع مرکزی جدید داشت و برای این منظور، اومتیتی را از لیون به خدمت گرفت. مدافعی که در سه بازی آخر تیم ملی فرانسه در یورو 2016 به صورت ثابت به میدان رفت.

 

 

 

 

اومتیتی در مصاحبه امروزش با موندودپورتیوو به تمجید از پیکه پرداخت و گفت:" پیکه رهبر خط دفاعی بارسلونا است و او داخل زمین و همچنین در تمرینات بسیار با من صحبت می کند. پیکه مرا راهنمایی کرده و مشاوره های خوبی به من می دهد. او به من کمک می کند تا سطح بازی خودم را بالاتر ببرم."

 

اومتیتی اضافه کرد:" بارسلونا مثل هیچ تیم دیگری بازی نمی کند و در این تیم کارهای دفاعی متفاوتی اجرا می شود. در حال یادگیری متدهای جدید دفاعی در بارسا هستم. می خواهم خیلی سریع خودم را با فضای این تیم وفق بدهم.

 

 

 

 

سعی می کنم در هر تمرین، چیزهای جدیدی یاد بگیرم تا بتوانم آنها را در زمین پیاده کنم. هنوز در شروع کار هستم اما فعلا که همه چیز خوب پیش رفته است. امیدوارم به مرور بیش از اینها پیشرفت کنم.

هر بازیکنی دوست دارد برای تیمش بازی کند و از روزی که به بارسلونا پیوستم گفته ام که هدف اول من یادگیری از بازیکنان بزرگ بارسا است و سپس خوب بازی کردن زمانی که مربی از من بخواهد تا به میدان بروم.

 ]]>

{{Name}} {{Body}}

نگاشته شده در {{CreationDate}}پاسخ پسنديدن [{{PositivePoint}}] مخالفت [{{NegativePoint}}]

{{#Childs}} {{/Childs}}

رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جمع آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

هاب پرس 98 پلی