تبلیغات

«مقیمی» قائم مقام وزیر کشور شد

ایجاد تعامل و هماهنگی فیمابین معاونت ها، مراکز و همه بخش های وزارت متبوع ، نظارت بر روند اجرای بهینه امور، تلاش برای به اجرا گذاردن کامل برنامه ها و تحقق اهداف دولت تدبیر و امید از جمله انتظارات وزیر کشور از مهندس مقیمی در حکم صادره است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ طی حکمی از سوی دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور، محمد حسین مقیمی به عنوان قائم مقام وزیر کشور منصوب شد.

متن حکم انتصاب مهندس مقیمی به عنوان قائم مقام وزیر کشور به این شرح است:

جناب آقای مهندس محمد حسین مقیمی

با عنایت به مراتب درایت، سوابق طولانی و تجارب ارزشمند و موثر در حوزه های مختلف صف و ستاد وزارت کشور به موجب این حکم جنابعالی را به عنوان قائم مقام وزیر کشور منصوب می نمایم.

ایجاد تعامل و هماهنگی فیمابین معاونت ها و مراکز و همه بخش های وزارت متبوع و نیز استانداری ها، نظارت بر روند اجرای بهینه امور، تلاش برای به اجرا گذاردن کامل برنامه ها و تحقق اهداف دولت تدبیر و امید و همچنین انجام شایسته وظایف و ماموریت های وزارت کشور در حوزه های مختلف در جهت ارائه خدمات هر چه بهتر و بیشتر به آحاد مردم شریف در اقصی نقاط کشور از جمله مواردی است که انتظار دارد با استعانت از درگاه خداوند سبحان و با به کارگیری همه ظرفیت ها در نیل به آن تلاش و اهتمام نمایید.

توفیق روز افزونتان را در پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مدظله العالی) در جهت پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و سیاست ها و برنامه های دولت تدبیر و امید از درگاه پروردگار متعال خواستارم.

رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جمع آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

هاب پرس 98 پلی