تبلیغات

رونالدو ارزان شد!

کد خبر: ۳۸۲۲۱۳

۱۸۱  بازدید

بر اساس جدیدترین رده بندی بازیکنان فوتبال از لحاظ ارزش مالی در وبسایت ترانسفرمارکت، لئو مسی با 120 میلیون یورو در صدر قرار دارد و رونالدو با کاهش ارزش 10 درصدی مواجه شده است.

ورزش سه: بر اساس جدیدترین رده بندی بازیکنان فوتبال از لحاظ ارزش مالی در وبسایت ترانسفرمارکت، لئو مسی با 120 میلیون یورو در صدر قرار دارد و رونالدو با کاهش ارزش 10 درصدی مواجه شده است.

رونالدو سال 2009 با رقم 96 میلیون یورو(بر اساس مدارک لورفته از سوی وبسایت فوتبال لیک) از یونایتد به رئال مادرید پیوست. 7 سال بعد و در حالیکه رونالدو در آستانه 32 سالگی قرار دارد، ارزش او 110 میلیون یورو تخمین زده شده است که برای بازیکنی در این سن یک رقم شگفت آور است. او 14 میلیون یورو نسبت به 7 سال قبل باارزش تر شده است.


ثبت رکورد 364 گل در 348 بازی رسمی برای رئال مادرید و تبدیل شدن به برترین گلزن تاریخ این باشگاه، مسلما در افزایش ارزش رونالدو موثر بوده است با این حال رونالدو در انتهای فصل گذشته، 120 میلیون یورو قیمت داشت اما به دلیل مصدومیت در فینال یورو 2016 و عدم حضور در هیچکدام از بازی های باشگاهی و ملی در دو ماه اخیر، ارزش او به 110 میلیون یورو کاهش یافته است.

رونالدو هفته آینده در بازی برابر اوساسونا به میادین باز خواهد گشت و دوئل او با مسی نیز از سر گرفته خواهد شد.

رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جمع آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

هاب پرس 98 پلی