تبلیغات

پرچم ایران در آسمان ریو (گزارش تصویری)

 

به گزارش "ورزش سه"، دقایقی پیش با حضور نمایندگان کشورهای شرکت کننده، ورزشکاران، مسئولان برگزارکننده بازی ها، مسئولان ارشد کمیته بین المللی پارالمپیک و جمعی از مقام های محلی پرچم ایران در دهکده پارالمپیک ریو برافراشته شد.

 

 


شهردار دهکده بازی های پارالمپیک 2016 ریو در این مراسم به نمایندگی از مسئولان برگزارکننده بازی ها و مسئولان ورزش برزیل به نمایندگان ورزشی کشورها که در این دوره از بازی ها حضور دارند، خوش آمد گفت.

 


در این مراسم همچنین سرود ملی کشورهای شرکت کننده نواخته شده و گارد احترام، پرچم کشورها را یک به یک برافراشتند. همچنین گروه هنری برزیل برنامه محلی و سنتی این کشور را اجرا کرد.

 


حضور کاروان ورزشی هر کشور در دهکده بازی ‌های المپیک بعد از مراسم برافراشته شدن پرچم جنبه رسمی پیدا می کند.

 


همزمان با پرچم جمهوری اسلامی ایران، پرچم کشورهای الجزایر، فیلیپین، ترکمنستان و کویت نیز برافراشته شد.

 


همچنین در این مراسم تابلو فرشی از سوی علی فرجی سرپرست کاروان پارالمپیک ایران به شهردار دهکده بازی ها ریو اهدا شد و دیوار یادبود بازی ها از سوی وی امضا شد.

 


پانزدهمین دوره مسابقات پارالمپیک 2016 ریو از 17 تا 28 شهریورماه در ریو برگزار می شود. کاروان پارالمپیک ایران با 111 ورزشکار در این دوره از بازی ها شرکت می کند. این هشتمین حضور ورزش ایران در بازی های پارالمپیک است.

 


کاروان ورزشی ایران در بازی های پارالمپیک 2016 ریو در رشته های دوومیدانی، وزنه برداری، تیراندازی با کمان، تیراندازی، جودو، قایقرانی کانو، دوچرخه سواری، شنا، والیبال نشسته آقایان و بانوان، فوتبال هفت نفره و پنج نفره و بسکتبال با ویلچر شرکت می کنند

 

 

 

 

 

 

عکس ها از: علیرضا کرمی


رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جمع آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

هاب پرس 98 پلی