تبلیغات

تکذیب عذرخواهی رییس بنیاد مستضعفان در ماجرای پلاسکو

ساعاتی بعد از آن که رئیس کمیسیون عمران مجلس با استناد به جلسه امروز سعیدی کیا رئیس بنیاد مستضعفان ومالک اصلی ساختمان پلاسکو از عذرخواهی وی و قبول مسئولیت حادثه اخیر خبر داد، روابط عمومی این بنیاد در اطلاعیه ای اظهارات مذکور را تکذیب کرد.

تکذیب عذرخواهی رییس بنیاد مستضعفان در ماجرای پلاسکو

به گزارش عصرایران به نقل از ایران، در اطلاعیه روابط عمومی این نهاد آمده است که در جلسه کمیسیون عمران  رئیس بنیاد(سعیدی کیا) مسئولیت دستگاههای مختلف و مسئولیت بنیاد در راستای کمک و مساعدت به خسارت دیدگان، ساخت مجدد ساختمان پلاسکو و واگذاری منطبق بر ضوابط خاص آن ا مورد تاکید قرار داد.

محمدرضا رضایی کوچی رئیس کمیسیون عمران با اشاره به جلسه امروز با مالک پلاسکو گفت: بعد از وقوع حادثه ساختمان پلاسکو تهران، دکتر لاریجانی به کمیسیون عمران و چند کمیسیون دیگر مجلس مأموریت داد تا به این حادثه رسیدگی کنند.

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اعضای کمیسیون عمران مجلس بازدیدی از محل حادثه ساختمان پلاسکو انجام دادند و در این رابطه جلسه ای برگزار کردند و مسئولان سازمان های هلال احمر، اورژانس، شهرداری و دستگاه های ذیربط گزارشی از روند رسیدگی به امور ارائه دادند.

تکذیب عذرخواهی رییس بنیاد مستضعفان در ماجرای پلاسکو

رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جمع آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

هاب پرس 98 پلی