تبلیغات

محمدپور: در تمرینات کم نگذاشتم تا بتوام به وزنه برداری برگردم

وزنه‌بردار دسته ۱۰۵ کیلوگرم ایران گفت: وضعیت دستم خوب است چرا که فیزیوتراپی و بدنسازی را به بهترین نحو انجام دادم با این حال هنوز نمی توانم مانند دیگر ملی‌پوشان در اردوی تیم ملی فشار بیاورم.

سعید محمد پور در گفت و گو با ایسنا درباره اینکه پس از پشت سر گذشتن مصدمیت سنگینی که داشت چقدر آماده حضور در اردوی تیم ملی وزنه‌برداری است، بیان کرد: وضعیت دستم خوب است  و دکتر نوروزی نیز در معاینه ای که انجام داد  از وضعیت دستم راضی بود. البته باید یکی، دو حرکت بدنسازی انجام بدهم تا نقاط ضعفش بر طرف شود.  البته در اردوی تیم ملی نمی توانم مانند بقیه ملی پوشان فشار بیاورم و کم کم باید این کار را انجام بدهم  تا دستم بهتر و قوی تر شود. باید رعایت کنم تا هر چه سریعتر دستم خوب شود.

 او با بیان اینکه انگیزه بالایی برای برگشتن مجدد به وزنه برداری داشته است، گفت: تمام تلاشم را کرم تا هر چه سریعتر به وزنه برداری برگردم . دکتر نوروزی و بقیه پزشکان هم خیلی زحمت کشیدند ، خودم هم تمرینات فیزیوتراپی و بدنسازی را دقیق، به موقع و به بهترین نحو انجام دادم. در تمرینات چیزی کم نگذاشتم از این رو انتظارم این بود که بتوانم زود به وزنه برداری برگردم.

محمد پور در پاسخ به این پرسش که اکثر ورزشکاران بعد از پشت سر گذاشتن مصدومیت سنگین ، ترس از بازگشت دوباره آسیب دیدگی دارند ، برای او هم این اتفاق افتاده است ،تصریح کرد: اوایل کمی ترس داشتم اما الان خیلی کم شده  و فکر می کنم در آینده نیز برطرف شود . یکی از خصوصیات اخلاقی من نترس بودن است  و در وزنه زدن ترسی ندارم . در حال حاضر فقط احتیاط می کنم زیرا اگر ترس بر تمرینات تاثیر بگذارد شرایط سخت می شود.

وزنه بردار دسته ۱۰۵ کیلوگرم ایران در مورد آماده کردن خود تا مسابقات جهانی گفت: تمام هدفم حضور موفق در مسابقات جهانی است . تا زمان شروع مسابقات هم به اندازه کافی فرصت هست تا بتوانم خودرا به بهترین نحو آماده کنم. باید زحمت بکشم و کم کاری نکنم، ان شالله دستم هم یاری کند. مسابقات هم در آمریکا است و برای ایران بسیار مهم است که در آن کشور نتیجه بگیرد ، امیدوارم این اتفاق رخ دهد. 

 انتهای پیام

رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جمع آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

هاب پرس 98 پلی