تبلیغات

تقویت بنگاه‌های اقتصادی نظرآباد برای افزایش فرصت‌های شغلی

محمود بهمنیبه گزارش گروه سیاسی خبرگزاری میزان، محمود بهمنی در حاشیه بازدید از پروژه های عمرانی شهرداری نظرآباد ضمن تقدیر از عملکرد شهرداری در خصوص پروژه‌های عمرانی، اظهار کرد: عملکرد دستگاه‌های اجرایی با اطلاع رسانی به‌موقع به گوش مردم برسد.

وی با اشاره به اینکه شهرستان نظرآباد از ظرفیت‌های مطلوبی در بسیاری از حوزه‌ها برخوردار است، بر ضرورت تقویت بنگاه‌های اقتصادی برای ایجاد فرصت‌های شغلی تأکید کرد.

نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: عملکرد مناسب مسئولان موجب بالندگی، پویایی و احساس مسئولیت شهروندان در قبال سرنوشت شهر می‌شود.

بهمنی در حاشیه این بازدید در خصوص انتخابات شورای شهر و روستا به خبرنگار مهر گفت: در حال حاضر بیش از هر چیز دیگری نیازمند تقویت همدلی و وحدت میان گروه‌های مختلف سیاسی استان هستیم.

وی از اعضای فعلی شوراهای شهر و روستا خواست اقدامات تاثیرگذار را در دستور کار قرار دهند و از همه‌ای شهروندان حوزه انتخابیه‌اش درخواست کرد با همه توان از اعضای شورای فعلی مناطق خود حمایت کنند تا از هرگونه سوءاستفاده احتمالی جلوگیری شده و مسئولان فعلی به خدمت خود ادامه دهند.

گفتنی است؛ محمود بهمنی به همراه مسئولان نظرآبادی از پروژه های میدان شورا، چمن ورزشی شهرک سید جمال الدین، جدول و پیاده رو محله رسالت، بیمارستان امام حسن (ع) و پارکینگ نیروی انتظامی بازدید کرد.

انتهای پیام/

رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جمع آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

هاب پرس 98 پلی