تبلیغات

تشکیل ستاد نکوداشت پیروزی انقلاب در مراکز استانی صداوسیما

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری میزان ، نخستین نشست ستاد مرکزی نکوداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور علی دارابی معاون رییس رسانه ملی در امور استان‌ها و سایر اعضا برگزار شد.
 
در این نشست، راهکارهای عملی برای نکوداشت باشکوه چهلمین سالروز انقلاب اسلامی در سال ۱۳۹۷ مورد بررسی قرار گرفتند و پیشنهادهای مختلفی نیز در همین راستا ارائه شد.
 
علی دارابی معاون امور استان های صدا و سیما نیز با اشاره به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی که همزمان با بهمن ماه سال ۹۷ خواهد بود، اظهار کرد: قیام ملت ایران به رهبری امام خمینی(ره) انقلابی بود که استقلال و آزادی را برای یک جامعه به ارمغان آورد.
 
وی افزود: اگر از تکریم و نکوداشت انقلاب اسلامی سخن می‌گوییم، تجلیل از این دستاوردها و جایگاه برجسته انقلاب نزد جهانیان است. از سوی دیگر دشمنان انقلاب از طریق شبکه‌های ماهواره‌ای، فضای مجازی و ابزارهای نوین ارتباطی، انبوهی از شبهات و پرسش‌ها را علیه انقلاب و متوجه نسل جوان و پرسشگر رواج می‌دهند که نیازمند پاسخگویی مناسب است.
 
معاون امور استان‌های سازمان صدا و سیما با بیان اینکه دوران مدیریت جوانان کنجکاو حقیقت و نسل سوم و چهارم انقلاب در حال آغاز شدن است، گفت: لازم است این مسئولیت همراه با صلابت، توانایی و آگاهی بیش از پیش باشد. افزون بر این تبیین دستاوردهای معنوی و کارنامه و خدمات انقلاب اسلامی در راستای امیدبخشی به جامعه انجام گیرد.
 
وی ادامه داد: با توجه به نقش بی بدیل رسانه ملی در این عرصه مهم و سرنوشت‌ساز، مدیران کل مراکز استانی صدا و سیما مأموریت دارند با تشکیل ستادی ویژه که مسئولیت آن را خود بر عهده خواهند داشت، به امر برنامه‌ریزی، سیاست‌گذاری و اقدامات رسانه‌ای برای استقبال از دهه مبارک فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی بپردازند.
 
دارابی یادآور شد: طرح موضوع نکوداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در مجامع و شوراهای عالی استان، تقسیم کار و تعیین وظایف نهادهای مسئول و اتخاذ تمهیدات بایسته برای بکارگیری ظرفیت‌های استانی، باید جزو اولویت‌های این ستاد باشد.
 
معاون امور استان‌های سازمان صدا و سیما در پایان عنوان کرد: از آنجا که ستاد مرکزی نکوداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در این معاونت با مسئولیت رییس مرکز سیمای استان‌ها تشکیل شده، انتظار می‌رود مدیران مراکز همکاری و هماهنگی بایسته ای با وی و ستاد مرکزی داشته باشند.
 
 
انتهای پیام/

رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جمع آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

هاب پرس 98 پلی