تبلیغات

قتل زن|دو مرد در خانه زن تنها چه می کردند؟

قتل زن برای سرقت اموال

قتل زن

این دو جوان که با انگیزه سرقت طلاجات یک پیرزن واقع در لالجین بهار وی را به قتل رسانده بودند در کمتر از یک هفته دستگیر شدند.
به گزارش رکنا، سرهنگ بزرگعلی نوری، رئیس پلیس Police بهار بیان کرد: دو جوان از تنها بودن یک پیرزن در منزل مسکونی و وجود طلاجات و پول نقد در منزلش مطلع بودند، اقدام به کشیدن نقشه سرقت Stealing می کنند.
وی اضافه کرد: سارقان نقاب دار شب هنگام وارد منزل این پیرزن شده و با استفاده از قیچی قصد بریدن النگو و زیروآلات وی را داشتند که با مقاومت مقتول مواجه می شوند.
رئیس پلیس شهرستان بهار گفت پیرزن با تلاش و مقاومت، نقاب یکی از سارقان را از چهره وی برداشته و هویت سارق مشخص می شود.
نوری افزود: پس از فاش شدن هویت یکی از سارقان، آن ها برای اینکه به دام پلیس قرار نگیرند اقدام به قتل Murder این پیرزن کرده سپس متواری می شوند.
وی اضافه کرد: سارقان بر این باور بودند که پلیس در تحقیقات به قتل پیرزن پی نبرده و فکر می کنند که مقتول به علت کهولت سن و تنها بودن در منزل به مرگ طبیعی جان باخته است.
رئیس پلیس شهرستان بهار گفت: یکی از شهروندان لالجین از غیبت پیرزن مطلع شده و موضوع را به عوامل فوریت های پلیسی 110 اطلاع رسانی می کند.
نوری افزود: پس از حضور عوامل پلیس در محل ، آنها با جسد پیرزن مواجه شده و با دستور قاضی Judge جسد در اختیار پزشکی قانونی قرار می گیرد.
وی اضافه کرد: نظر پزشکی قانونی مبنی بر قتل پیرزن با یک جسم منعطف، زمینه را برای ورود پلیس آگاهی و تحقیق برای رمز گشایی از پرونده باز می کند.
وی اظهارکرد: عوامل پلیس آگاهی با استفاده از شگردهای خاص مظنون که دارای سابقه سرقت بوده را دستگیر کرده و متهم در بازجویی های تخصصی به قتل این پیرزن به همراه همدستش اعتراف می کند.
هفته گذشته یک فقره قتل در بهار رخ داد که در جریان این موضوع مرد جوانی همسر سابق خود را با چاقو به قتل رساند.

رکنا

اخبار مرتبط:

قتل پیرزن پس از کشتن پدر و مادر

نقشه زوج جنایتکار برای قتل پیرزن مهمان

راز قتل پدر بزرگ در دستکش پزشکی

قتل یک پیرزن گیلانی به خاطر ارتباط با شیطان

راز قتل نوه در سینه پدربزرگ

رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جمع آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

هاب پرس 98 پلی