تبلیغات

مدز میکلسن در قسمت بعدی برنامه ویدیویی کوجیما پروداکشنز، حاضر خواهد بود

مدز میکلسن در قسمت بعدی برنامه ویدیویی کوجیما پروداکشنز، حاضر خواهد بود

بعید به نظر می‌رسد حتی یک نفر بر روی این کره خاکی وجود داشته باشد (یا زنده مانده باشد!) که از خبر حضور مدز میکلسن به عنوان آنتاگونیست اصلی در پروژه بعدی کوجیمای افسانه‌ای یعنی بازی Death Stranding هیجان‌زده نشده باشد.

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از gamingbolt، و حالا به نظر می‌رسد که ما می‌توانیم خیلی زودتر از آنچه فکرش را می‌کردیم از شخصیت مرموز وی در این بازی مطلع شویم. استدیو کوجیما پرواکشنز اخیرا توییتی را منتشر کرده است که تایید ‌می‌کند در قسمت بعدی برنامه ویدیویی HideoTube (که چند روز دیگر از یوتیوب پخش می‌شود) مدز میکلسن، ستاره سریال هانیبال و بازی Death Stranding، حضور خواهد داشت. 

"خودتان را برای قسمت بعدی هیدئوتیوب که اوایل ماه فبریه منتشر می‌شود، آماده کنید. همانطور که در تصویر [بالای خبر] می‌ّبینید، ما این بار یک مهمان مخصوص داریم. آماده‌اید؟؟!"

در حالی که تا انتشار بازی Death Stranding زمان بسیار بسیار زیادی باقی مانده است، اخبار این بازی به طور مرتب هر چند روز یک‌بار به بیرون درز پیدا می‌کند برای مثال اخیرا "گیلرمو دل‌تورو" در گفت‌و‌گویی با IGN تایید کرد که در ساخت عنوان Death Stranding به طور مستقیم مشارکتی ندارد و تنها یک بازیگر خواهد بود و یا اخیرا کوجیما مصاحبه‌ای با BBC Newsbeat داشت و در بخشی از صحبت‌هایش اشاره کرد:

"ما می‌خواهیم این بازی، چیزی باشد که مردم به راحتی بتوانند واردش شوند و با آن ارتباط برقرار کنند اما پس از یک یا دو ساعت متوجه یک چیز متفاوت خواهند شد. Death Stranding مانند عناوینی که قبلا به تجربه‌شان پرداخته‌اند نیست."

برای دیدن جزئیات بیشتر از Death Stranding می‌توانید به لینک بروید

رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جمع آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

هاب پرس 98 پلی