تبلیغات

داستان هایی جنایی به سردی و تاریکی زمستان

نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره

کد خبر : 111509 زمان انتشار : 11 بهمن 1395 14:55:00

به جای این که در روزهای سرد زمستانی افسردگی بگیرید و دائم از سرما شکایت کنید از این داستان ها که در روزهای سرد و تاریک رخ داده اند الهام بگیرید.

 به گزارش سینماخبر،به جای این که در روزهای سرد زمستانی افسردگی بگیرید و دائم از سرما شکایت کنید از این داستان ها که در روزهای سرد و تاریک رخ داده اند الهام بگیرید. اکنون همه چیز فراهم است: جوراب گرم، شومینه، شمع و… پیشنهاد می کنم یکی از این داستان های شگفت انگیز جنایی را بردارید و با آن ها خلوت کنید. هر چه داستان ترسناکتر بهتر.


خانم اسمیلا و حس برف اثر پیتر هوگ
بهترین داستان های جنایی اسکاندیناویایی

خانم اسمیلا یک زن ۳۷ ساله مجرد نیمه اسکیمو و قهرمان اصلی داستان می باشد که در کپنهاگ زندگی می کند. یکی از همسایه های خانم اسمیلا که دختری ۶ ساله است به قتل می رسد و خانم اسمیلا وارد عمل می شود تا از روی جا پاها در برف حقیقت را برملا کند و به حقایقی فراتر از یک دختر ۶ ساله می رسد.

 


قاتلان بدون چهره اثر هنینگ مانکل
بهترین داستان های جنایی اسکاندیناویایی

هنینگ مانکل نویسنده سوئدی و استاد روش های پلیسی به دلیل مجموعه ۱۱ کتابش درباره بازرس کورت والاندر معروف شده است. در این کتاب که بخش اول این مجموعه می باشد والاندر ماجرای قتلی که در یک خانه کشاورزی رخ داده است را کشف کند. او برای کشف این قتل تنها سر نخی که دارد کلمه ای است که از زبان یک زن در حال مرگ شنیده است.

 


پارک گورکی اثر مارتین کروز اسمیت
بهترین داستان های جنایی اسکاندیناویایی

داستان پارک گورکی که در سال ۱۹۸۱ منتشر شده است بیشتر داستانی است جاسوسی. این داستان در ابتدا با قتل ۳ گانه در برف شروع می شود. ۳ جسد بدون صورت و انگشت در پارک گورکی مسکو پیدا می شوند. بنابراین هیچ کس نمی تواند هویت این مقتولان را تشخیص دهد.

 


دختری با خالکوبی اژدها اثر استیگ لارسن
بهترین داستان های جنایی اسکاندیناویایی

داستان های جنایی اسکاندیناوی سالیان سال است که شهرت جهانی دارند اما این داستان تمام دنیا را به خود جذب کرده است. داستان یک خانواده داغدیده، رازی سربسته، تهدیدهای مالی و انتقام های باور نکردنی… همه در یک کتاب نهفته اند. این داستان برای هر کسی چیزی برای گفتن دارد.

وبسایت بدونیم

رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جمع آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

هاب پرس 98 پلی