تبلیغات

افتتاح و کلنگ زنی 68 پروژه برق‌رسانی در کهگیلویه و بویراحمد طی دهه فجر

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد از افتتاح و کلنگ زنی 68 پروژه برقرسانی شهری و روستایی در مناطق مختلف این استان در دهه فجر امسال خبرداد.

به گزارش ایسنا، داود راهزادی در حاشیه بازدید از آخرین روند پروژه جلاله زیلایی دنا گفت: 68 پروژه برقرسانی با اعتباری بالغ بر 137 میلیارد و 31 میلیون ریال در مناطق مختلف کهگیلویه و بویراحمد در سالجاری افتتاح و کلنگ زنی می شود.

وی با تشریح تعداد پروژه های افتتاحی و کلنگ زنی برقرسانی شهری و روستایی در دهه فجر امسال در کهگیلویه و بویراحمد، بیان کرد: از تعداد 68 پروژه برقرسانی دهه فجر امسال 59 پروژه قابل افتتاح و 9 پروژه کلنگ زنی است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: از مجموع 137 میلیارد و 31 میلیون ریال اعتباری که برای افتتاح این پروژه ها هرینه شده و برای پروژه های کلنگ زنی قرار است هزینه شود نیز به ترتیب 107 میلیارد و 678 میلیون ریال اعتبارات برای پروژه‌های قابل افتتاح و 29 میلیارد و 353 میلیون ریال اعتبارات کلنگ زنی است.

راهزادی، بیشترین پروژه های افتتاحی برقرسانی در دهه فجر امسال در کهگیلویه و بویراحمد را مربوط به شهرستان بویراحمد با 22 پروژه و کمترین آن را مربوط به شهرستان لنده عنوان کرد.

وی گفت: اصلاح و بهینه سازی، توسعه و احداث، روشنایی معابر ، برقرسانی روستایی، نصب پنل های خورشیدی و تقویت ولتاژ از مهمترین پروژه هایی است که در سالجاری در حوزه برق افتتاح و یا کلنگ زنی می شود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد افزود: 9 پروژه کلنگ زنی دهه فجر امسال در حوزه برق مربوط به شهرستان های کهگیلویه باتعداد 9 پروژه ، دنا 2 پروژه و چرام یک پروژه است.

راهزادی، تعداد پروژه های افتتاحی در شهرستان های کهگیلویه، چرام، دنا، گچساران و بهمئی را به ترتیب 13، 10، چهار، سه و  دو پروژه برشمرد.

وی ادامه داد: از 68 پروژه قابل افتتاح و کلنگ زنی برقرسانی شهری و روستایی در دهه فجر امسال در کهگیلویه و بویراحمد 14 پروژه در حوزه برقرسانی روستایی است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد، اعتبار هزینه شده برای پروژه های قابل افتتاح برقرسانی روستایی ازمحل بند (ه) تبصره 6 قانون بودجه کشور را 18 میلیارد و 500 میلیون ریال عنوان کرد.

راهزادی افزود: پروژه هایی که در دهه فجر امسال در حوزه برق در کهگیلویه و بویراحمد افتتاح یا کلنگ زنی می شوند پروژه هایی هستند که عملیات اجرایی آنها بعد از هفته دولت امسال بوده است.
انتهای پیام

رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جمع آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

هاب پرس 98 پلی