تبلیغات

محدودیت های ترافیکی روز عید قربان در زنجان اعمال می شود

به گزارش پایگاه خبری«عصر خودرو»به نقل از مهر،سرهنگ رمضان آفریدون افزود: در راستای برقراری نظم و امنیت در برگزاری مراسم نماز عیدسعید قربان پلیس راهنمایی و رانندگی با تمام نیرو تمهیدات لازم  برای برقراری امنیت را در دستور کار دارد و در راستای تحقق این امر مهم مردم هم با پلیس همکاری کنند .

وی اظهار کرد: این محدودیت‌ها در روز عید سعید قربان از ساعت 6.30 بامداد تا پایان مراسم اقامه نماز عید از چهارراه سوم کوچه مشکی، خیابان امامت (دانشگاه پیام نور) به سمت میدان «رسل»، تقاطع دارالقرآن به سمت میدان «رسل» و در تقاطع تربیت به سمت میدان «رسل» محدودیت تردد و توقف اعمال خواهد شد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان گفت: تردد و توقف هر نوع وسیله نقلیه در محدوده ترافیکی ممنوع بوده و خودروهایی که در مسیر توقف کنند با جرثقیل به پارکینگ منتقل خواهند شدوپلیس برخورد لازم را می کند.

آفریدون افزود: روز عید سعید قربان با توجه به تردد زیاد در تقاطع میدان رسل این محور تا پایان برگزاری نماز عید سعید قربان مسدود می شود.

وی تصریح کرد: در حسینیه اعظم زنجان، امامزاده سید ابراهیم(ع)و سایر مساجد سطح استان زنجان که نماز  عید قربان برگزار می‌شود محدودیت وجود ندارد.

رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جمع آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

هاب پرس 98 پلی