تبلیغات

تخلف 236 متری همسر عضو اصلاح طلب شورای شهر در ساختمان 2500 متری دربند

95/06/21 - 11:23

شماره: 13950620001560

نسخه چاپيارسال به دوستان http://fna.ir/7LVEZS کپی

آدرس مورد نظر کپی شد

طبق اسناد موجود، همسر این عضو اصلاح طلب شورای شهر تهران در سال 92 یعنی در ابتدای دوره عضویت همسرش در شورا، اقدام به مشارکت در ساخت ساختمانی 9 طبقه در منطقه گرانقیمت دربند تهران نموده است که زیربنای 2500 متری دارد.

خبرگزاری فارس: تخلف 236 متری همسر عضو اصلاح طلب شورای شهر در ساختمان 2500 متری دربند

گروه مدیریت شهری خبرگزاری فارس در هفته گذشته طی گزارشی تحت عنوان رانت 42 میلیارد تومانی عضو اصلاح‌طلب شورای شهر از ملک قیطریه و نیز گزارش دیگری با عنوان  بساز و بفروش اصلاح طلب شورا رکورد 50 هزار متری ساخت و ساز در پایتخت را زد   اسنادی از ساخت و سازهای کلان دو تن از اعضای اصلاح طلب شورای شهر تهران منتشر کرد. بر اساس محتوای این گزارش ها در حالی که رسانه های اصلاح طلب به بهانه انتشار نامه مخدوشی از سازمان بازرسی کل کشور درباره اعمال تخفیف در واگذاری آپارتمان به برخی مدیران شهرداری، فضاسازی سنگینی را به راه انداخته بودند و به رغم استقبال شهردار تهران از ورود قوه قضائیه به این موضوع، همچنان سعی در القای یک فساد گسترده و فراگیر دارند؛ برخی اعضای اصلاح طلب شورای شهر تهران در زمره بساز بفروش های بزرگ تهران و صاحبان واقعی «املاک نجومی» به شمار آمده و خود و شرکایشان، ساخت و سازهای وسیع و قابل توجهی در مناطق مختف تهران داشته و دارند که بعضاً با اعمال نفوذ، تخلفاتی نیز در جریان این ساخت و سازها رخ داده است.

در ادامه این سلسله گزارش ها، اخیراً اسنادی به خبرگزاری فارس واصل شده که نشان می دهد همسر یکی دیگر از اعضای اصلاح طلب شورای شهر تهران نیز در یک ساخت و ساز حدود 2500 متری در منطقه گرانقیمت دربند واقع در شمال تهران مشارکت دارد.

طبق اسناد موجود، همسر محسن سرخو عضو اصلاح طلب شورای شهر تهران، در سال 92 یعنی در ابتدای دوره عضویت همسرش در شورای شهر، اقدام به مشارکت در ساخت ساختمانی 9 طبقه در منطقه دربند تهران نموده است. این ساختمان که در نزدیکی مسیل هم ساخته شده، زیربنایی 2500 متری داشته و دارای سالن اجتماعات است.

 

زمین این ملک، مصادره ای بوده و از بانک ملت خریداری شده است. مطابق با پروانه ساختمان، همکف ملک مذکور، پارکینگ بوده ولی برخلاف قانون، پارکینگ به مسکونی تبدیل شده است. طبق رای کمیسیون 5 ماده 100 می بایست این تخلف اصلاح شده و به وضع قبل یعنی پارکینگ اعاده می گشت اما هنوز 236.57 متر مربع در دو واحد مسکونی مورد استفاده قرار می گیرد.

 

 

محسن سرخو، عضو اصلاح طلب شورای شهر تهران، عضو خانه کارگر و حزب اسلامی کار است. وی همچنین رئیس اتحادیه تعاونی مسکن کارگران و عضو هیات مدیره شرکت تامین اجتماعی از بحث برانگیزترین مجموعه های دولتی در زمینه فیش های نجومی است. پیش از این، اخبار عضویت سرخو در هیات مدیره شرکت های مختلف اقتصادی خبرساز شده بود.

/انتهای پیام/

http://fna.ir/7LVEZS

اخبارمرتبط :

95/06/16 - 15:01

95/06/14 - 10:03

95/06/13 - 12:14


رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جمع آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

هاب پرس 98 پلی