تبلیغات

مدارس منطقه ۷ تهران همزمان با سال تحصیلی جدید مرمت می‌شوند

معاون اجتماعی فرهنگی شهرداری منطقه ۷ تهران از مرمت مدارس این منطقه همزمان با سال تحصیلی جدید در راستای اجرای دستورالعمل ابلاغی نگهداشت شهر خبر داد.

به گزارش ایسنا و بنابر اعلام روابط عمومی شهرداری منطقه هفت، علی حیدری با اعلام این مطلب افزود: ظرف چند روز باقیمانده تا آغاز سال تحصیلی جدید متناسب با نیازمندی‌های مدارس و توافقنامه فیمابین عملیات اجرایی مرمت و نگهداشت مدارس به اتمام خواهد رسید.

وی با اشاره به اقدامات و برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته و در دست اقدام ویژه مدارس تصریح کرد: ۱۹ باب مدرسه به عنوان مدارس ویژه طرح نگهداشت در محلات نظام آباد، شاهد و ارامنه انتخاب و اعتبارات ویژه‌ای برای این مدارس به عنوان مدارس کم برخورددار در نظر گرفته شده است.

معاون شهردار منطقه ۷ با بیان اینکه در سطح منطقه ۱۶۷ مدرسه دولتی و غیردولتی وجود دارد، گفت: بر اساس توافق صورت گرفته با وزارت آموزش و پرورش اقدامات بهسازی برای ۸۵ مدرسه انجام خواهد شد.

وی با تاکید بر ایمن‌سازی محل‌های تردد به مدارس سطح منطقه، یادآور شد: اقدامات بهسازی با محور نظافت نمای مدارس و فضای سبز مدارس و سرویس‌های بهداشتی، ایزوگام مدارس و خدمات عمرانی انجام می‌شود.

انتهای پیام

رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جمع آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

هاب پرس 98 پلی