تبلیغات

با تور آنتالیا به سواحل گرم مدیترانه سفر کنید -آکا

نوشته شده در تاریخ 1395/06/26 در دسته بندی دیدنی های جهان از هر پنج قاره پرتال آکاايران سايت خبرگزاری آکا بخش قاره آسیا قسمت دیدنی های جهان از هر پنج قاره- با تور آنتالیا به سواحل گرم مدیترانه سفر کنید ,انتالیا,ترکیه,سواحل انتالیا,[categoriy] با تور آنتالیا به سواحل گرم مدیترانه سفر کنید

با تور آنتالیا به سواحل گرم مدیترانه سفر کنید -آکاانتالیا,ترکیه,سواحل انتالیا,جهانگردی,با تور آنتالیا به سواحل گرم مدیترانه سفر کنید

آکاایران: با تور آنتالیا به سواحل گرم مدیترانه سفر کنید

آکاایران: در هوای گرم آدم هوس سفر ساحلی می کند و یکی از اولین گزینه هایی که به ذهنش می رسد، آنتالیا خواهد بود.

به گزارش آکاایران:  وقتی می شود با تور لحظه آخری آنتالیا سفری تقریباً هم قیمت با تورهای داخلی به مقصد شمال کشور یا تور کیش و تور قشم تجربه کرد، چرا آدم به این تجربه ی هیجان انگیز دست رد بزند. تورهای آنتالیا قیمت های متفاوتی دارند. تفاوت تور ارزان آنتالیا با تورهای گران قیمت تر تا حدود زیادی وابسته به نوع هتل است. هتل های آنتالیا که در تورها ارائه می شوند همگی خدمات کاملی دارند. جدا از اتاق با امکانات رفاهی، این هتل ها خدماتی چون صبحانه، نهار، شام، میان وعده، نوشیدنی، استخر، اینترنت رایگان و... ارائه می دهند. بهترین هتل های آنتالیا آن هایی هستند که علاوه بر خدماتی که گفته شد، خدماتی چون ساحل اختصاصی، پارک آبی، تفریحات آبی مختلف و ... نیز ارائه می دهند. در نهایت با توجه به نوع هتل‎ قیمت تور آنتالیا مشخص می شود.

اما نکته ی مهم دیگری که در سفر باید مدنظر قرار داد، جاذبه های تفریحی و گردشگری مقصد است. جاهای دیدنی آنتالیا شامل مکان های تفریحی، تاریخی و طبیعی بسیاری است. جدا از سواحل آنتالیا که به سواحل پرچم آبی مشهورند و جان می دهند برای یک استراحت آرامش بخش، جاذبه های آنتالیا شامل موارد دیگری نیز می شود که شاید کمتر شنیده باشید. پارک آبی آکوالند، حمام رومی ها، رودخانه ی ماناوگات، شهر کمر، آمفی تئاتر اسپندوس، موزه ی آنتالیا، برج ساعت، کسیک مناره و پاموک کاله دیگر جاذبه های آنتالیا هستند که سفر شما را با تور آنتالیا به یادماندنی تر خواهند کرد.

,انتالیا,ترکیه,سواحل انتالیا,[categoriy] با تور آنتالیا به سواحل گرم مدیترانه سفر کنید

آنتالیای ترکیه شهری زیبا و دیدنی است که آب و هوایی مدیترانه ای دارد. به همین دلیل برای انتخاب زمان سفر به آنتالیا نیز باید دقت کنید. آب و هوای آنتالیا از اواخر زمستان تا اواسط پاییز مطلوب و مناسب است؛ اما اگر قصد دارید از تفریحات آبی این شهر ساحلی لذت ببرید، بهتر است در فاصله ی اردیبهشت ماه تا مهرماه به آنتالیا سفر کنید. البته بعضی هتل های آنتالیا مانند هتل تایتانیک آنتالیا و هتل کرملین آنتالیا استخر آبگرم دارند که امکان شنا در هر فصلی از سال را برایتان مهیا می کنند.

با تور آنتالیا به سواحل گرم مدیترانه سفر کنید

دیدنی های جهان از هر پنج قاره -

با تور آنتالیا به سواحل گرم مدیترانه سفر کنید

رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جمع آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

هاب پرس 98 پلی