تبلیغات

انتقال دانش فنی بین ایران و پرتغال در مد و لباس

شناسه خبر: 77288  - ۱۳۹۵ چهارشنبه ۲۴ شهريور ساعت 14:02

یک سمینار تخصصی با حضور مدیر عامل یک شرکت پرتغالی به منظور بررسی راهکارهای انتقال دانش فنی و خرده‌فروشی در ایران و بازارهای جهانی پوشاک برگزار می‌شود.

سرویس مد و لباس هنرآنلاین: گروه پوشاک "تن ریس" با برند تجاری بادی اسپینر در راستای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی و با هدف حمایت از تولید داخل، گام مهمی در زمینه ایجاد نگرشی تازه به خلق محصول و ایده در هنر صنعت مد و لباس ایران برداشته است. 

این گروه تولیدی پس از دو سال همکاری و مشارکت با یکی از کمپانی‌های مطرح خلق ایده در پرتغال به نام Mind the Gap Agency توانسته است در راستای انتقال دانش فنی چرخشی در خور توجه پیرامون ایجاد نگرشی تازه در زمینه خلق محصول ایرانی مطابق با استاندارهای جهانی به وجود آورد.

توجه به کیفیت کالای ایرانی، رقابت در بازارهای جهانی، رفع کاستی‌های دانش خرده فروشی در ایران، ارتقای جایگاه پوشاک ایران در جهان، هماهنگی با سلایق و تقاضای بازار داخلی، انتقال دانش فنی در راستای پیشرفت هنر صنعت مد و لباس ایرانی اسلامی، تحقق شعار اقتصاد مقاومتی و پرچمداری از شعار "با افتخار ساخت ایران است" از جمله مهمترین اهداف این همکاری می‌باشد که توسط گروه پوشاک تولید تن ریس محقق شده است.

این گروه تولیدی در نظر دارد 28 شهریورماه یک سمینار تخصصی با حضور دکتر ترزا لانسا مدیر عامل Mind the Gap Agency بمنظور بررسی راهکارهای انتقال دانش فنی، خرده فروشی در ایران و بازارهای جهانی پوشاک در هتل استقلال تهران برگزار کند.

 

رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جمع آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

هاب پرس 98 پلی