تبلیغات

اختلاف «آنجلینا جولی» با «برد پیت» سر چه موضوعی بود؟!+تصاویر

آنجلینا جولی که قرار بود به عنوان کارگردان، پشت دوربین فیلم «آفریقا» قرار بگیرد برای این که با برد پیت ارتباطی نداشته باشد از ساخت این فیلم منصرف شده است.

برد پیت و آنجلینا جولی

در حالی که سال پیش اعلام شده بود آنجلینا جولی کارگردان فیلم «آفریقا» خواهد بود که درباره یکی از حامیان حقوق حیوانات در آفریقا است، اکنون به نظر می‌رسد آنجلینا جولی برای اجتناب از همکاری با برد پیت که دوست داشت نقش اصلی فیلم را ایفا کند از این پروژه دور می‌شود.

اختلاف «آنجلینا جولی» با «برد پیت» سر چه موضوعی بود؟!+تصاویر

این یکی از عواقب جدایی زوج برانجلیناست که هفته پیش خبر جدایی‌شان اعلام شد.

این فیلم با عنوان «آفریقا» فیلمی زندگینامه‌ای درباره زندگی واقعی دکتر ریچارد لیکی است که فعال محیط زیست، سیاستمدار و دیرین‌مردم‌شناس بود. او اواخر دهه ۸۰ در آفریقا فعالیت زیادی انجام داد و در سال ۱۹۸۹ با سوزاندن ۱۲ تن عاج فیل در پارک ملی نایروبی برای مقابله با شکارچیان فیل‌ها و قاچاقچیان عاج، در راس خبرها قرار گرفت.

در هر حال حالا گفته می شود جولی از این پروژه فاصله گرفته و با وجود این که بسیار جذب زندگی این شخصیت شده بود و دوست داشت کاری درباره آفریقا انجام دهد، قصد کارگردانی این فیلم را ندارد. او قرار بود هم کارگردان و هم از تهیه کنندگان فیلم باشد.

کمپانی فیلمسازی «اسکای دنس» همراه جولی، دانا گلدبرگ و جان پیترز تهیه‌کنندگی این فیلم را برعهده گرفته بودند.

در عین حال برد پیت نیز برای ایفای نقش اصلی انتخاب شده بود.

یکی از افرادی که با این پروژه ارتباط نزدیک دارد گفته است این پروژه دچار گرفتاری‌ زیادی شده است. در حالی که جولی ابتدا ابراز علاقه کرده بود آن را بسازد حالا اصلا حاضر نیست این کار را انجام دهد. برد پیت اما علاقه زیادی به ایفای این نقش دارد چون برای او یادآور «هفت سال در تبت » است و دلش نمی‌خواهد این نقش را از دست بدهد اما جولی دوست ندارد هیچ نوع رابطه شخصی یا کاری با پیت داشته باشد.

جولی سال پیش درباره ساخت این فیلم گفته بود: همواره ارتباط عمیقی با آفریقا و فرهنگ آن داشتم و به همین دلیل مجذوب فیلمنامه زیبای آن درباره مقابله یک مرد با شکارچیان فیل شدم؛ مردی که نسبت به دنیای اطراف خود احساس مسئولیت عمیقی دارد.

اختلاف «آنجلینا جولی» با «برد پیت» سر چه موضوعی بود؟!+تصاویر

در واقع او برای کارگردانی فیلم «آفریقا» قرارداد هم امضا کرده بود. فیلمنامه این فیلم توسط اریک راث نوشته شده و داستان زندگی لیکی متولد آفریقا را تعریف می‌کند که در ابتدا باستان‌شناسی بود که به دنبال فسیل می‌گشت و موفق به کشف استخوان‌های انسان‌های اولیه نیز شده بود، اما بعدها توجه خود را به مبارزه با شکار فیل و کرگدن معطوف کرد.

هفته پیش اعلام شد آنجلینا جولی درخواست طلاق از همسرش برد پیت را پس از ۱۱ سال زندگی مشترک به دادگاه داده‌است.

مهر

اخبار مرتبط :

احتمال جدایی و طلاق آنجلینا جولی و برد پیت زوج سرشناس!+تصاویر

آنجلینا جولی و برد پیت و فرزندانشان در افتتاحیه فیلم +عکس

آنجلیناجولی به همراه کوچکترین و بزرگترین پسرش! +عکس

آنجلینا جولی و سه فرزندش درپاساژی در لس آنجلس +عکس

متن قرارداد آنجلینا جولی و برد پیت قبل از ازدواج!

رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جمع آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

هاب پرس 98 پلی