تبلیغات

پیشرفت‌های کنونی ما مرهون جانفشانی شهداست

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، سردار «محسن انصاری» قائم مقام بنیاد شهید و امور ایثارگران در دومین یادواره شهید حسن عباسپور و 500 شهید صنعت آب و برق اظهار داشت: امروز اقتدار ایران ناشی از خون شهدا است و پیشرفت‌های کنونی ما نیز مرهون جانفشانی آنان است.

وی افزود: روزی و پاداش ابدی شهدا نزد خداوند است، چرا که به قول رهبر معظم انقلاب، شهدا در حریم خلوت الهی وارد شده‌اند.

سردار انصاری با بیان اینکه "بدون شک خون شهدای ما در امتداد خون شهدای کربلا است"، گفت: فرزاندان شهدا که یادگاران شهدا هستند نزد ما جایگاه ویژه دارند و آنان می‌بایست قدر این جایگاه و منزلت ویژه خود را بدانند.

وی ادامه داد: همه ما خود را مدیون خانواده شهدا می‌دانیم و تا ابد ملزم به خدمتگزاری آنان هستیم.

قائم‌مقام بنیاد شهید و امور ایثارگران خاطرنشان کرد: بنیاد شهید در قالب طرح سپاس، سالانه با همکاری مقامات کشوری، لشگری و استانی حدود 400 هزار ملاقات با خانواده‌های معظم شهدا به منظور تکریم جایگاه آنان دارد.

وی با اشاره به اینکه "مدیریت جهادی کنونی برآمده از روحیه جهادی رزمندگان و شهدای دیروز ایران عزیز است"، گفت: امروز اگر تهدیدات از مرزهای ما به سوی مرزهای رژیم صهیونیستی کشیده شده است به خاطر جانفشانی‌هایی است که شهیدان برای این آب و خاک انجام داده‌اند.

سردار انصاری خطاب به فرزندان شهدا گفت: امیدوارم فرزندان شهدا در همه عرصه ها ادامه‌دهندگان راستین راه و خون پدران شهید خود باشند.

انتهای پیام/

رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جمع آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

هاب پرس 98 پلی