تبلیغات

مستر کارت با ایران ارتباط ندارد

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات روز گذشته  در حاشیه افتتاح پروژه های سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی (رگولاتوری) همزمان با هفته دولت به حاشیه های فعالیت مسترکارت در ایران اشاره  و عنوان کرد: ویژن کارت ایرانیان در زمینه ارائه کارت های اعتباری بین المللی با شرکت پست جمهوری اسلامی ایران همکاری خواهد کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، محمود واعظی افزود: درباره فعالیت مسترکارت در ایران خلط مبحث شده است. در پی انتشار اخبار فعالیت مستر کارت در ایران این شرکت اعلام کرده که با ایران ارتباطی ندارد و این مطلب درست است.

وی به صحبت های مدیرعامل شرکت ملی پست درباره این که عنوان داشته یک شرکت واسط برای توزیع ویژن کارت همکاری می کند و درعین حال بر ادعای مسترکارت صحه گذاشته است، اشاره کرد و گفت: این دو با هم متفاوت است و هیچ یک از مسوولان راجع به مسترکارت حرفی به میان نیاورده اند. شرکت پست به عنوان توزیع کننده کارت های اعتباری وارد شده و از طریق شرکت واسط، این کارت ها رادر اختیار مردم قرار می دهد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره همکاری شرکت پست برای ارسال محصول ها از سایت های اینترنتی بین المللی ابی( ebay )و آمازون (AMAZON) نیز گفت: کار شرکت پست رساندن محصول ها به کاربران است و در این زمینه قراردادی را با یک شرکت واسطه انجام داده تا محصول هایی که کاربران ایرانی از این سایت های خارجی خریداری می کنند، در ایران دریافت شود.

رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جمع آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

هاب پرس 98 پلی