تبلیغات

لگانس 0-0 اتلتیکو مادرید؛ دومین توقف متوالی مقابل تازه واردی دیگر

وبسایت رسمی برنامه نود - اتلتیکو مادرید تحت هدایت دیگو سیمئونه در دومین هفته از رقابت های لالیگا نیز با تساوی مقابل تیم تازه صعود کرده لگانس امتیاز از دست داد.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، اتلتیکو مادرید، نایب قهرمان فصل گذشته لیگ قهرمانان اروپا و تیم سوم لالیگا، بعد از تساوی 1-1 در هفته نخست مقابل تیم آلاوز، این هفته در مقابل دیگر تیم تازه صعود کرده به لالیگا، یعنی لگانس به تساوی بدون گل رضایت داد تا در همین ابتدای کار 4 امتیاز از رئال مادرید عقب بیفتد.

دقیقه '37: ارسال پاس قطری بلند گابی به سمت چپ محوطه لگانس، با شوت سرکش گریزمان همراه شد اما دروازه بان لگانس با واکنشی خوب توپ را برگشت داد.

دقیقه '50: گامیرو از سمت چپ محوطه و از بین دو مدافع حریف نفوذ کرد و شوت زد اما باز هم سرانتس با واکنشی خوب مانع از گلزنی مهاجمان اتلتیکو شد.

دقیقه '81: پاس چیپ گایتان داخل محوطه لگانس نصیف کاراسکو شد اما شوت پای چپ محکم این بازیکن را سرانتس با پای خود به کرنر فرستاد.

تلاش های شاگردان سیمئونه برای رسیدن به گل فایده ای نداشت و آنها به شکل غیر منتظره ای در پایان هفته دوم 4 امتیاز از دست دادند تا از همین ابتدا کار سختی در کورس قهرمانی داشته باشند.

ترکیب دو تیم و آمار بازی:

1771

رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جمع آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

هاب پرس 98 پلی