تبلیغات

صعود ماری، واورینکا، دل پوترو و ویلیامز به یک هشتم نهایی

تنیسور های برتر جهان با شکست حریفانشان به مرحله یک هشتم نهایی تنیس اپن آمریکا صعود کردند.

به گزارش ایسنا دور سوم تنیس اپن آمریکا با برگزاری مسابقات مختلف به پایان رسید. در مهمترین بازی اندی ماری قهرمان المپیک ریو برابر لورنزی ایتالیایی قرار گرفت و سه بر یک پیروز شد. ست نخست با نتیجه نزدیک هفت بر شش به نفع مرد شماره دو تنیس جهان به پایان رسید. لورنزی توانست ست دوم را به خود اختصاص دهد و هفت بر پنج پیروز شود. در ادامه ماری 6 بر دو و 6 بر سه ست های سوم و چهارم را به نفع خود به پایان رساند.

در دیگر بازی مهم خوان مارتین دل پوترو آرژانتینی سه بر یک برابر فرر اسپانیایی پیروز شد. نایب قهرمان المپیک در ست نخست به سختی حریف اسپانیایی خود را شکست داد. این ست با نتیجه هفت بر شش به پایان رسید. اما در ادامه توانست شش بر دو و شش بر سه پیروز شود.

استن واورینکا به سختی اوانس انگلیسی را شکست داد. این دیدار سه بر دو به نفع تنیسور سوییسی به پایان رسید.  مرد شماره سه جهان در ست های دوم چهارم و پنجم با نتایج شش بر سه هفت بر شش و شش بر دو پیروز شد، اما ست نخست را شش بر چهار و ست سوم را هفت بر شش واگذار کرد.

کی نیشیکوری ژاپنی نیز با پیروزی سه بر یک برابر موهات فرانسوی به هشتم نهایی صعود کرد. تیم اتریشی مرد شماره 10 جهان توانست سه بر یک کارنو بوستا اسپانیایی را شکست دهد.

در بخش بانوان، خواهران ویلیامز به دور بعد صعود کردند. سرنا با شکست دو بر صفر (شش بر یک و شش بر سه) لارسن سوئدی به یک هشتم رسید و ونوس ویلیامز  زیگموند آلمانی را شکست داد و به دور بعد صعود کرد.

انتهای پیام

رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جمع آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

هاب پرس 98 پلی