تبلیغات

پیام تسلیت جامعه مسلمانان ž

پیام تسلیت جامعه مسلمانان روسیه به مناسبت درگذشت به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری میزان به نقل از خبرگزاری «نووستی» روسیه، شیخ "راویل عین الدین" رئیس شورای مفتیان روسیه و رهبر دینی مسلمانان این کشور پیام تسلیتی به مناسبت درگذشت آیت الله "علی اکبر هاشمی رفسنجانی" رئیس جمهوری سابق جمهوری اسلامی ایران به تهران ارسال نمود که در آن از ایشان بعنوان یک وطن پرست واقعی و قهرمان حاکمیت ملی ایران یاد کرد.
 
عین الدین در پیام خود یادآور شده است: «من شخصا آیت الله رفسنجانی را یک وطن پرست ایرانی می دانم که در حفظ وحدت ملی جمهوری اسلامی نقش داشته و یکی از همقطاران کلیدی امام خمینی (ره) بوده است. من خاطره گرمی از سفر تاریخی مرحوم رفسنجانی به پایتخت اتحاد جماهیر شوروی در سال 1989 و دیدار شخصی با ایشان در دوره ریاست جمهوری وی در تهران دارم و از خداوند متعال شادی روح این بردار گرامی را خواهانم.»      
 
خبرگزاری نوستی روسیه همچنین یادآور شده است که سفارت جمهوری اسلامی ایران در مسکو دفتر یادبودی را به مناسبت درگذشت آیت الله رفسنجانی گشوده و پرچم ایران در ساختمان سفارت به حالت نیمه افراشته درآمده است.
 
آیت الله علی اکبر رفسنجانی، رئیس جمهوری اسلامی ایران طی سالهای 1997-1989، در تاریخ 8 ژانویه سال جاری به علت سکته قلبی در سن 82 سالگی در بیمارستانی در تهران درگذشت.
 
انتهای پیام/

رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جمع آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

هاب پرس 98 پلی