تبلیغات

بازگشت محمدرضا گلزار به سینما

فیلم سینمایى «خشکسالى و دروغ» به کارگردانی پدرام علیزاده بعد از پایان اکران سایه‌هاى موازى اکران می‌شود و محمدرضا گلزار بعد از ۴ سال با این فیلم به سینما باز خواهد گشت.

به گزارش میزان، «خشکسالی و دروغ» به کارگردانی پدرام علیزاده و تهیه کنندگی سید غلامرضا موسوی که پس از کنار گذاشته شدن از جشنواره سی و چهارم فیلم فجر به دلیل ممیزی و صدور دیرهنگام پروانه نمایش فرصت اکران عید فطر و تابستان را از دست داده بود از اوایل مهرماه به صورت گسترده در سینماهای سراسر کشور اکران خواهد شد. 

نکته قابل توجه حضور محمدرضا در این فیلم است. گلزار که به دلیل ممنوع الکاری و توقیف دو فیلم قبلی خود در چهار سال گذشته فیلمی را بر پرده سینماها نداشته و حالا با خشکسالی و دروغ اکران پاییزی سینماها را تجربه میکند. فیلمى که پیش بینى میشود به دلیل حواشى، حضور گلزار و البته نمایشنامه موفق خشکسالى و دروغ با استقبال مخاطبان همراه باشد. 

به گفته پدرام علیزاده از هفته آینده تبلیغات فیلم با رونمایی از پوسترها و تیزرها آغاز می شود و به مرور تبلیغات تلویزیونی و شهری و در نهایت اکران خصوصی و اکرانهای مردمی هم به همراه بازیگران فیلم آغاز خواهد شد. هدایت فیلم پخش کننده فیلم است. 

رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جمع آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

هاب پرس 98 پلی