تبلیغات

یمن موشک بالستیک به مواضع متجاوزان در باب المندب شلیک کرد

به گزارش ایرنا به نقل از شبکه خبری المسیره، این منطقه روز دوشنبه شاهد درگیری های سنگین میان ارتش و نیروهای مردمی با نیروهای متجاوز و مزدوارن سعودی بود.
یک منبع نظامی گفت: موشک دقیقا به هدف اصابت و خسارت های زیادی به پایگاه متجاوزان در باب المندب وارد کرده است.
وی خاطرنشان کرد: خودروهای امداد به به سرعت به سمت این پایگاه شتافتند و انتقال زخمی ها و کشته های ناشی از این حمله را آغاز کردند.
بر اساس این گزارش مقاومت و ایستادگی نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن در برابر پیشروی متجاوزان و مزدوران سعودی در منطقه «ذباب» واقع در جنوب غرب استان «تعز» از دو هفته پیش تاکنون ادامه دارد.
از سوی دیگر این حمله در حالی است که نیروهای ائتلاف تحت رهبری عربستان با جنگنده های «اف 16» و بالگردهای آپاچی، ناوهای جنگی و سلا ح های فسفری به حملات خود علیه یمن ادامه می دهند.
عربستان همراه با چند کشور دیگر عرب از روز ششم فروردین سال گذشته اقدام به تجاوز نظامی به یمن و محاصره زمینی، دریایی و هوایی این کشور با هدف بازگرداندن 'عبدربه منصور هادی' رئیس جمهوری مستعفی یمن به قدرت کرد.
این تجاوز نظامی تاکنون نتیجه ای جز کشتار بیش از 11 هزار یمنی، زخمی شدن ده ها هزار نفر دیگر، آواره شدن میلیون ها یمنی و ویرانی زیرساخت های این کشور نداشته است.
شبد ** مترجم : غلامرضا رفیع ** انتشار دهنده : اسماعیل جهانبخش

انتهای پیام /*

رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جمع آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

هاب پرس 98 پلی