تبلیغات

دختر اوباما بازیگر هالیوود شد

دختر باراک اوباما رییس جمهور پیشین امریکا به نام مالیا اوباما کارآموز هاروی واینستین تهیه کننده سینمای هالیوودی شده است و به زودی بازیگر هالیوود میشود.

به گزارش سینماخبر، دختر باراک اوباما رییس جمهور پیشین امریکا به نام مالیا اوباما کارآموز هاروی واینستین تهیه کننده سینمای هالیوودی شده است و به زودی بازیگر هالیوود میشود .

مالیای ۱۸ ساله کار خود را در دفتر نیویورک کمپانی واینستین از ماه فوریه و بعد از اینکه خانواده اول اسبق آمریکا تعطیلات شان در پالم اسپرینگز تمام شد کار خود را آغاز می کند. مالیا بعد از اینکه ماه ژوئن گذشته از دبیرستان فارغ التحصیل شد، یک سال از درس دور بود اما قرار است از ماه پاییز در دانشگاه هاروارد شروع به تحصیل و در کنار آن به هنر و سینما بپردازد …

در سال ۲۰۱۵، دختر اوباماها در نیویورک و در سریال «دختران» محصول شبکه اچ بی او و ساخته لینا دانم کارآموزی کرد. او همچنین سر صحنه فیلمبرداری سریال «Extant» محصول شبکه سی بی اس با بازی هالی بری در لس آنجلس وقت گذراند.

کمپانی واینستین

کمپانی واینستین که تحت هدایت برادران واینستین یعنی هاروی و باب است، استودیوی مستقل پرکار پشت فیلم های برنده جایزه اسکاری مثل «آرتیست» و «سخنرانی پادشاه» است و در اسکار امسال هم با فیلم «شیر» حضور دارد. هاروی واینستین همچنین یکی از کسانی است که به اهداف و کاندیداهای حزب دموکرات از جمله پرزیدنت اوباما کمک مالی می کند. او تا به حال و در گذر سال ها چند مراسم جمع آوری سرمایه برای اوباما برگزار کرده و در چرخه انتخاباتی قبلی هم روی کمپین هیلاری کلینتون کار کرد.

سایت میدانم

 

رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جمع آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

هاب پرس 98 پلی