تبلیغات

برانکو: انگار اراده‌ای هست تا پرسپولیس موفق نشود

نمی‌توانم آن دو صحنه را تفسیر کنم اما صحنه‌های مشکوکی بود اگر کارشناسان تایید کرده‌اند که پنالتی بوده پس حتما آن دو صحنه پنالتی بوده است. کارت‌های زردی را هم که نباید می‌گرفتیم را گرفتیم و شاید عصبانیتی که در تیم نیاز نیست بوجود آمد آن هم در بازی که نیاز نبود به این شکل قضاوت شود. در یک صحنه نمی‌دانم چرا داور به جای آنکه به حریف کارت زرد بدهد دو کارت زرد به بازیکنان ما داد.

 سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس، گفـت: این حس به ما دست می‌دهد که انگار اراده‌ای هست تا ما موفق نشویم.

به گزارش وبسایت نود ، برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری بعد از دیدار مقابل گسترش فولاد در نشست خبری گفت: یکبار دیگر شهادت آتش‌نشانان عزیز و سایر قربانی‌ها که از شهروندان هستند را تسلیت می‌گویم زندگی ادامه دارد.

وی افزود: طبیعی است که امتیازات بازی با فولاد در صورت اینکه امروز نمی‌بردیم ارزش نداشت. بابت این برد بسیار خوشحالم. به بازیکنانم به خاطر میل و اراده به برد تبریک می‌گویم.

وی افزود: این یک بازی خاص بود که نیاز به صبوری داشت. مقابل یک تیم بسیار خوب و سخت مثل گسترش فولاد بازی داشتیم. در نیمه دوم بازیکنان سطح بازی خود را بالاتر بردند. بعد از برد شاهد شادی بازیکنان و هواداران بودیم و ما استحقاق این موفقیت را داشتیم. گسترش تلاش زیادی کرد و حملات زیادی داشت. آنها دفاع سازماندهی‌شده‌ای داشتند،‌ اما تداوم ما در کار، صبوری و یک حرکت زیبا باعث شد به گل برسیم و به هدفی که داریم دست پیدا کنیم.

برانکو تأکید کرد: چیزی که باعث رضایت ما است، تداوم تیم و حفظ سطح بازی است. بازیکنان قدرت و نیروی خود را برای حریف هم این بازیکن سخت بود،‌طبیعی است که بازی بعدی که در انتظارمان است هم بسیار سخت است و باید بیشتر تلاش کنیم.

وی درمورد اینکه داور دو ضربه پنالتی برای پرسپولیس نگرفت وانگار اراده‌ای هست برای پرسپولیس پنالتی نگرفته شود گفت: با شما موافقم نمی‌توانم آن دو صحنه را تفسیر کنم اما صحنه‌های مشکوکی بود اگر کارشناسان تایید کرده‌اند که پنالتی بوده پس حتما آن دو صحنه پنالتی بوده است. کارت‌های زردی را هم که نباید می‌گرفتیم را گرفتیم و شاید عصبانیتی که در تیم نیاز نیست بوجود آمد آن هم در بازی که نیاز نبود به این شکل قضاوت شود. در یک صحنه نمی‌دانم چرا داور به جای آنکه به حریف کارت زرد بدهد دو کارت زرد به بازیکنان ما داد. 

همانطور که شما می‌گویید این حس به ما دست می‌دهد که انگار اراده‌ای هست تا ما موفق نشویم.

سرمربی پرسپولیس درمورد جانشین سیدجلال حسینی در بازی بعد گفت: زود است در این مورد نظر بدهیم فردا باید ببینیم بازیکان در چه شرایطی هستند ۴ روز تا بازی بعد فرصت داریم یا بهتر است بگویم یک تمرین می‌توانیم قبل از بازی بعدی انجام بدهیم زیرا فاصله بازی‌ها نزدیک به هم است و این مساله یک خطر بالقوه برای بازیکنان دارد که ریسک مصدومیت را بالا می‌برد. بارها این مساله را تکرار کردم و دیگر نیازی به تکرار نیست.

برانکو درمورد اینکه کمالوند معتقد است تماشاگران روی داور تاثیر گذاشتند گفت: اگر تماشاگران روی دارو تاثیر گذاشتند پس داور باید به سود ما قضاوت کند. داوران هم مثل ما مربیان و بازیکنان تحت فشار هستند اما  این دلیل نمی‌شود که داوران به بهترین نحو تلاش خود را برای قضاوت انجام ندهند به حسن نیت داوران اصلا شک ندارم. می‌دانم که سوت زدن برای پرسپولیس راحت نیست. هر اشتباهی از این طرف و آن طرف بزرگ می‌شود و داوران زیر نظر هستند. ما هیچ وقت از داوری شکایت نکرده‌ایم هرچند داوری به ضرر ما تمام شده است.

وی در پاسخ به این سوال که چرا پرسپولیس در مقابل تیم‌هایی که بسته بازی می‌کنند پلن B ندارد گفت: طبیعی است همه تیم‌ها با روحیه و انگیزه مضاعف مقابل پرسپولیس حاضر می‌شوند و اینکه سریع گلزنی کنی آسان نیست می‌دانستیم نیاز به صبوری زیاد داریم. در نشست خبری هم گفتم و باز هم تکرار می‌کنم این اولین شکست بیرون از خانه گسترش فولاد بود. این تیم در بازی‌های خارج از خانه ۷ تساوی و یک پیروزی بدست آورده بود از بازی امروز بسیار راضی هستم. همانطور که همکارتان گفت دو پنالتی ما گرفته نشد. در شرایطی که موقعیت‌های زیادی هم بدست آ‌وردیم که همه خطرناک بودند. گسترش بعد از اینکه پیش افتادیم باز هم باز بازی نکرد. آنها یک حمله خطرناک داشتند که بیرانوند به خوبی دریافت کرد. این برای ما جای خوشحالی دارد که مقابل تیم قوی گسترش فولاد که بازیکن ملی پوشی مثل داریوش شجاعیان و نفرات موثری مثل پرییرا خالدی‌فر، درویشی و ... حضور دارند اینقدر خوب بازی کنی. آنها در دفاع تمرکز عالی داشتند و ما هم در زمین همین شرایط را داشتیم.

برانکو در پاسخ به سوال خبرنگار دیگری که اعتقاد داشت پرسپولیس آنقدر قوی شده که مقابل تیم بسته گسترش فولاد هم به پیروزی برسد عنوان کرد: از نظر شما تشکر می‌کنم. بازی‌ها بسیار نزدیک به هم است و در ادامه خستگی هم روز به روز بیشتر خواهد بود این باعث می‌شود که گاهی عصبانیت قالب شود. انتظارات از ما زیاد است از بازیکنانم به خاطر صبوری و  مداومتی که در تلاش کردن دارند تشکر می‌کنم. گسترش نتوانست آنها را از مسیر خود بازدارد. به هر حال در ادامه خستگی هم از راه می‌رسد و باید با تمرینات مناسب خودمان را قوی‌تر کنیم و ظرفیت‌مان را بالاتر ببریم.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به سوال خبرنگاری درمورد اینکه این تیم یک طرف قرار دارد و به نظر می‌رسد جریاناتی علیه پرسپولیس در حال فعالیت هستند که می‌خواهم این تیم را از مسیر خود باز دارم و امروز اشتباهات عجیبی درون بازی رخ داد گفت: فقط با بازیکنانم برای رسیدن به آمادگی کار می‌کنیم. حق با شماست مجبوریم از این پس به مسائل دیگری هم فکر کنیم. همچنان اعتقاد دارم تمامی اشتباهات سهوی و عمدی وجود ندارد یا حداقل دلم می‌خواهد اینطور باور کنم اما ظاهرا همه چیز به این سادگی نیست. چرا که همه این مسائل را به ما گوشزد می‌کنند از شما هم به خاطر توصیه ‌ای که به ما کردید تشکر می‌کنم اشتباهات دائم تکرار می‌شود. بازیکنان ما کارت زرد بی‌مورد می‌گیرند و به صورت مضاعف و دو قبضه جریمه می‌شوند.

برانکو درمورد اینکه بازیکنان دو اخطاره پرسپولیس سعی کردند کارت زرد بگیرند تا در بازی با تراکتورسازی و استقلال حضور داشته باشند گفت: دیروز هم گفتم که اهل حساب و کتاب نیستیم. بازی به بازی پیش می‌رویم تا ببینیم چه پیش می‌آید بازی آینده ما با صبا به اندازه بازی با تراکتورسازی مهم است همانطوری که امروز این بازی برای ما مهم بود و توانستیم با برد امروز پیروزی اهواز را تثبیت کنیم. صبا در دو بازی اخیرش تغییرات مهمی داشته و طبیعی است که کار ما سخت خواهد بود.

رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جمع آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

هاب پرس 98 پلی