تبلیغات

یک مسئول در وزارت کشور: قم از استان های موفق در عرصه پدافند غیرعامل است

به گزارش ایرنا، مجتبی مولوی روز دوشنبه در جلسه قرارگاه پدافند زیستی قم در تالار معصومیه فرمانداری قم با اشاره به انتخاب و تجلیل از مدیرکل پدافند غیر عامل قم به عنوان مدیر نمونه کشوری اظهار داشت: با توجه به اهمیت حوزه زیستی و پیگیری هایی که برای قم لحاظ شده است، مجموعه برنامه ریزی های وزارت کشور نیز به همین سمت حرکت می کند.
وی افزود: وزارت کشور همواره مصمم است، مسائل و مشکل های استان هایی که مبتلا به حوزه زیستی هستند را با فعال سازی و برگزاری برنامه های مختلف پیگیری کند.
مولوی با بیان این که در حوزه زیستی موضوع کنترل و شناسایی اهمیت زیادی دارد، گفت: در همین راستا سال گذشته رزمایش زیستی را در استان سیستان و بلوچستان برگزار نمودیم و در حال حاضر در سطح همه استان های کشور هماهنگی خوبی اتفاق افتاده است.
وی افزود: اولویت قراردادن بحث کنترل و شناسایی در حوزه های تخصصی به ویژه کالبدی، سایبری و زیستی جزو اولویت های وزارت کشور است تا بتوانیم ساماندهی این حوزه ها را عینیت ببخشیم.
این مسئول در وزارت کشور خاطرنشان کرد: با همکاری خوب و ارزشمندی که میان این وزارتخانه با پدافند غیرعامل در سطح کشور وجود دارد، تلاش داریم اهداف و کارکردهای این رزمایش ها را مستند سازی کنیم و برای رزمایش قم نیز حتما این امر محقق خواهد شد.
در این جلسه مقرر شد رزمایش قرارگاه پدافند زیستی قم در روزهای 17 و 18 اسفند ماه 95 برگزار شود.
وی همچنین تصریح کرد: در این رزمایش سایر استان های مبتلابه مسائل زیستی نیز شرکت می کنند تا از تجربه های استان قم در راستای حل معضل های استان خود استفاده کنند.
مولوی افزود: برای سال 96 از هم اکنون رزمایش های استانی را احصا و به استان های مختلف نیز ابلاغ کردیم، از این رو کلیه کارگروه های رزمایش زیستی قم اگر ملاحظه جدی را به بحث رزمایش های سال 96 دارند، به مدیرکل پدافند غیرعامل استان منتقل کنند تا جمع بندی آن به منظور برنامه ریزی بهتر به وزارت کشور ارسال شود.
7403/ 1175 خبرنگار: محسن آقاگلی ** انتشار دهنده: رضا علیمحمدی

انتهای پیام /*

رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جمع آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

هاب پرس 98 پلی