تبلیغات

ويدئو كليپ قطعه «كوير»، در دل آثار باستانى ايران

موسیقی ما - كاوه دولت نيا كه اين روزها حسابى مشغول تمرين براى كنسرت مهرماه خود است، تصميم گرفته در آستانه اولين اجراى صحنه اى خود، ويدئو كليپ قطعه «كوير» از آلبوم «گل مرداب» را منتشر كند.

به گزارش «موسيقى ما»، كاوه دولت نيا هنرمند جوانی که هنر آهنگسازی و تنظیم را از یکی از برجسته ترین نوازندگان گیتار الکتریک در ایران یعنی همایون مجدزاده آموخته، بهمن سال 93 با همراهى هنرمندانى چون رامين بهنا و همايون مجدزاده، یک آلبوم موسیقی نسبتاً متفاوت در ژانر موسیقی راک با نام «گل مرداب» به بازار عرضه کرد. او براى اين آلبوم ده قطعه اى از اشعار كلاسيك بهره برده و آهنگسازى و تنظيم قطعات آن را خود برعهده داشته است.

حالا اين هنرمند تصميم گرفته در آستانه اولين كنسرت خود در تاريخ جمعه دوم مرداد ماه كه قرار است قطعات آلبوم «گل مرداب» و چند قطعه از آلبوم جديدش (كه تا پايان سال جارى منتشر مىشود) را روى صحنه ببرد، ويدئو كليپ قطعه «كوير» را منتشر كند. اين ويدئو در كاروانسراى «ديرگلچين» كه يكى از آثار باستانى استان قم محسوب مى شود، فيلمبردارى شده و پس از اخذ مجوز از وزارت ارشاد توسط موسسه «آوا خورشيد»، براى انتشار در اختيار سايت موسيقى ما قرار گرفته كه مى‌توانيد آن را ببينيد و دانلود كنيد.

رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جمع آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

هاب پرس 98 پلی