تبلیغات

سعداوی: در لحظات حیاتی تمرکز بازیکنانم به هم می‌خورد/ این برد را فراموش نمی‌کنم

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان می‌گوید در خیلی از بازی‌های گذشته، تیمش استحقاق گرفتن حداقل امتیاز را داشته است.

به گزارش ایسنا، نعیم سعداوی در نشست خبری پس از پیروزی تیمش مقابل پدیده مشهد و کسب نخستین برد فصل خود اظهار کرد: مطمئنا دو بازی در زندگی ورزشی من تا زمانی که زنده هستم در یادم خواهند ماند. یکی از این بازی‌ها بازی اول‌مان مقابل ماشین‌سازی بود که ما در آن بازی به هیچ وجه مستحق شکست نبودیم و من اولین شکست خود را در اولین تجربه مربی‌گری‌ام متحمل شدم و بازی دوم نیز این بازی بود که توانستم اولین برد را به دست بیاورم.

وی ادامه داد: در خیلی از این بازی‌ها ما استحقاق گرفتن حداقل امتیاز را داشتیم اما متاسفانه در لحظاتی که حیاتی بود و زمان‌هایی که باید تمرکز می‌کردیم، این تمرکز را از دست دادیم و سه امتیازها را با حداقل امتیاز عوض کردیم اما در این بازی تا قبل از اینکه ما گل را به ثمر برسانیم، فکر می‌کنم از هر جهت بر بازی مسلط بودیم و زمانی نیز که گل را به ثمر رساندیم، به خاطر همین استرسی که بچه‌ها داشتند که مبادا نتوانند بازی را مدیریت کنند، مقداری تحت فشار بازی کردند.

سرمربی تیم فولاد خوزستان افزود: با وجود این بازیکنان همگی توانستند محافظت خوبی از تک گلی که به ثمر رسانده بودیم انجام دهند و این سه امتیاز را دشت کنند. هرچند که واقعا باید تبریک ویژه‌ای به رضا مهاجری بگویم که تیمش از هر جهت واقعا خوب بازی کرد و پا به پای ما فوتبال بازی کرد. این تیم بازی بسیار جانداری را مقابل ما از خود به نمایش گذاشت و خوشحال هستم در روزی که فوتبال پایاپایی را به نمایش گذاشتیم، موفق شدیم اولین سه امتیاز امسال را دشت کنیم.

سعداوی در پاسخ به این سوال که آیا به ترکیب نهایی تیمش دست یافته است گفت: جا دارد تشکر ویژه‌ای از تک تک بازیکنانم انجام دهم چرا که علی‌رغم تمام موضوعاتی که درگیر آن هستیم، کاملا در خدمت تیم هستند و از جان، مایه می‌گذارند و به دنبال این هستم تا روزهای خیلی خوبی را برای مردم خوزستان رقم بزنم. هواداران را هم امروز همه دیدند که از دقیقه یک تا انتهای بازی چگونه یک‌صدا ما را تشویق می‌کردند. مطمئنا این بازیکنان روزهای بهتری در انتظارشان است اما این را نیز باید ذکر کنم که تیم ما همچنان نیاز به تقویت دارد و امیدوارم که مسئولان محترم باشگاه حداکثر تلاش خود را به کار ببندند تا مشکل بازیکن خارجی جدیدمان نیز حل شود تا در ادامه راه خدای ناکرده شرمنده هواداران عزیزمان نشویم.

انتهای پیام

رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جمع آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

هاب پرس 98 پلی