تبلیغات

توسعه‌دهنده‌ی Divinity: Original Sin 2 از برنامه‌های خود برای Early Access این عنوان می‌گوید

توسعه‌دهنده‌ی Divinity: Original Sin 2 از برنامه‌های خود برای Early Access این عنوان می‌گوید

عنوان Divinity: Original Sin II در حال حاضر در مرحله‌ Early Access در Steam به سر می‌برد. "سوئن وینک" (Swen Vincke) موسس استدیوی Larian Studios در مصاحبه‌ای با PC Gamer درباره‌ی اینکه بازیکنان چه چیزی می‌توانند از Early Access این عنوان نقش آفرینی انتظار داشته باشند ، توضیحاتی ارائه داده است.

به گزارش پردیس گیم و به نقل از Gamespot ، بازی در مرحله‌ی Early Access خود ویژگی‌های جدیدی مانند درختهای مهارت (Skill Trees) اضافی و مود فوق محرمانه‌ای به نام Master Mode را معرفی می‌کند. با این حال محتوای واقعی به Act اول بازی اختصاص دارد و بقیه‌ی بخش ها همزمان با عرضه‌ی بازی در دسترسی قرار می‌گیرند.

او گفت: " من مطمئنم که ما چیزهای دیگری به Act اول بازی اضافه خواهیم کرد. در بخش آغازین بازی یک آموزش قرار خواهد داشت که الان وجود ندارد. دقیقا قبل از اینکه وارد جزیره شوید. ما نمی‌خواهیم چیز زیادی را برای افرادی که در Early Access شرکت می‌کنند ، اسپویل کنیم. بنابراین ما می‌خواهیم محتوای کافی --در واقع بخش بزرگی از محتوای بازی-- را در روز عرضه به طرفداران بدهیم."

"وینک" اضافه کرد که تعدادی Close Beta برگزار خواهد شد تا محتواهای بعد از Act اول تست شود.

او ادامه داد: " چیزهایی که شما در Early Access خواهید دید اینگونه خواهد بود: مودی به نام Geme Master ، درخت های مهارت ، تغییرات زیادی در سیستم بازی و احتمالا سوپرایزهایی که خود من هم از آن بی خبرم. ما چیزهای جدیدی نیز درباره‌ی Arena Mode در حال انجام هستیم که به نظر خوب پیش می‌رود. ما در مورد آن تصمیم خواهیم گرفت. این احتمالا به روزهای نزدیک به عرضه مربوط شود."

او همینطور در مورد اینکه چگونه قصد دارد سیستم تعویض شخصیت ها را پیاده کند توضیحاتی داد. در حین Early Access قرار است که روش های مختلف امتحان شوند و با توجه به نتایج بهترین روش انتخاب خواهد شد. همان کاری که Larian Studios در مورد بازی اول انجام داد. " قرار دادن سیستم A در یک هفته و سیستم B در هفته‌ی بعد. "

او توضیح داد: " این بخش جالب Early Access است. شما می‌توانید اینجور کارها را انجام دهید. کمی تلاش و کار لازم دارد اما این به نفع بازیکنانی است که در Early Access شرکت نمی‌کنند یا آنرا بعد از مدتی تجربه می‌کنند. آنها فواید زیادی از این مرحله‌ی آزمایشی کسب خواهند کرد."

بازی در ابتدا در کمپین Kickstarter قرار گرفت و با رسیدن به اهدافش باعث شد مقیاس بازی افزایش یابد و باعث اضافه شدن روابط پویا ، یک منطقه‌ی جدید و مود Game Master که قبلا به آن اشاره شد ، شده است.

عنوان Divinity Original Sin 2 برای عرضه در سال ۲۰۱۷ بر روی PC در نظر گرفته شده است. بازی در حال حاضر ۴۵$ قیمت دارد و قیمت بازی با بیرون آمدن از این مرحله افزایش نخواهد یافت. نسخه‌ی کامل بازی دارای نقشه‌های بیشتری برای بخش PVP خواهد بود. همینطور درجه‌ سختی های متفاوت و محتواهای بیشتری را شامل خواهد شد. این استدیو قصد دارد ویرایشگری که برای ساخت بازی از آن استفاده کرده است را نیز عرضه کند.

 

رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جمع آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

هاب پرس 98 پلی